tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metzeler SPORTEC™ M9 RR - opis i dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Metzeler SPORTEC™ M9 RR - opis i dane techniczne

Autor: Janusz Bbenek 2019.11.07, 11:18 Drukuj

Metzeler zaprezentował w Mediolanie nowy model opon sportowych SPORTEC™ M9 RR. Dzięki unikalnej konstrukcji i specjalnie dobranej mieszance zapewniają one pewne prowadzenie także w warunkach deszczowych oraz na gorszej jakości asfalcie.

Nowe opony Metzeler SPORTEC™ M9 RR to rozwinięcie bardzo popularnego modelu SPORTEC™ M7 RR, który zdążył zdobyć uwielbienie motocyklistów i wiele branżowych nagród. Są one stworzone dla kierowców motocykli sportowych, którzy poruszają się głównie po drogach. Zbudowano je pod kątem osiągnięcia maksymalnej przyczepności wszędzie tam, gdzie warunki jazdy nie są najlepsze.

NAS Analytics TAG

Skrót RR pochodzi od Road Racing, co momentalnie budzi skojarzenia z wyścigami ulicznymi na wyspie Man. Jest to jak najbardziej słuszny trop - jednym z tegorocznych zwycięzców tej imprezy jest Dean Harrison, jeżdżący na oponach Metzelera. Tego typu rywalizacja wymaga nie tylko doskonałych właściwości opon w optymalnych warunkach, ale również wtedy, kiedy pogoda się psuje, a na asfalcie pojawiają się pęknięcia czy zanieczyszczenia. W jeździe po drogach publicznych nie wszystko da się przewidzieć, dlatego główne hasło stojące za rozwojem opon Metzeler SPORTEC™ M9 RR to "Ride the Unexpected".

Metzeler SPORTEC M9 RR Mediolan 2019

W modelu SPORTEC™ M9 RR zmodyfikowano przede wszystkim konstrukcję kordu, który daje teraz na większą powierzchnię styku pracującej na nim gumy z asfaltem. Wytrzymała struktura opony zapewnia szybką i przewidywalną odpowiedź na ruchy kierowcy, a jednocześnie pozwala na zrelaksowaną, płynną i bezpieczną jazdę, która daje dużo przyjemności.

Ważną cechą poprzedniego modelu SPORTEC™ M7 RR był nacisk położony przez inżynierów Metzelera na optymalną współpracę opony ze współczesnymi systemami elektronicznymi wspomagającymi kierowcę. Idea ta obecna jest również w najnowszych SPORTEC™ M9 RR, które zapewniają jak najlepsze przeniesienie realnych warunków pracy kół na liczne czujniki, będące głównym źródłem informacji dla jednostek sterujących kontrolą trakcji, wheelie, hamowania silnikiem, zaawansowanym ABS-em oraz innymi układami, coraz liczniej obecnymi we współczesnych motocyklach.

Opony Metzeler SPORTEC™ M9 RR będą znakomitym wyborem dla właścicieli motocykli sportowych oraz mocnych nakedów, którzy cenią sobie codzienną dawkę emocji. Sprawdzą się zarówno w dojazdach do pracy, jak też na weekendowych wypadach na kręte drogi lub na tor. SPORTEC™ M9 RR dostępne będą w 3 rozmiarach na przód oraz 6 rozmiarach na tył.

Więcej informacji o oponach Metzeler SPORTEC™ M9 RR znajdziecie na stronie www.metzeler.com

Metzeler SPORTEC M9 RR tyl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr