tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe opony sportowe Metzeler Racetec TD Slick: recepta na idealny track day
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe opony sportowe Metzeler Racetec TD Slick: recepta na idealny track day

Autor: Materiał partnera 2020.06.29, 12:07 Drukuj

Metzeler zaprezentował nowy model opon torowych Racetec TD Slick, przeznaczonych dla stałych bywalców imprez typu track day oraz entuzjastów weekendowych wyścigów. Główne zalety tych opon to szybki czas nagrzewania, stała, wysoka przyczepność oraz przewidywalna charakterystyka, która nie wymaga dokonywania precyzyjnych ustawień motocykla. 

Firma Metzeler stworzyła idealny produkt dla entuzjastów jazdy torowej, którzy regularnie biorą udział w treningach i zawodach. Nowe opony Racetec TD Slick są łatwe w użyciu i gotowe do akcji bez konieczności stosowania podgrzewaczy. Nie wymagają także skomplikowanych ustawień zawieszenia motocykla - możesz wyjechać na tor od razu po założeniu ich na koła!

Opony Metzeler Racetec TD Slick zapewniają wysoką przyczepność i równe osiągi w czasie wielu kolejnych sesji na torze. Doskonale radzą sobie na różnych rodzajach asfaltu oraz  w różnych temperaturach. Są bardzo odporne na ścieranie, a tylna opona może być przekładana i pracować w odwrotnym kierunku, jeśli dany tor powoduje nierównomierne zużycie. 

Racetec TD Slick zostały zaprojektowane przez specjalistów Metzelera dla tych motocyklistów, którzy chcą korzystać z zalet opon typu slick, ale bez konieczności stosowania dodatkowego wyposażenia wyścigowego, takiego jak stojaki, podgrzewacze, generatory prądu itp. W przeciwieństwie do innych opon tego typu, nie jest przy nich wymagane szczegółowe ustawianie podwozia motocykla. Możesz cieszyć się jazdą w systemie "plug and play"!

Zalety opon Racetec TD SLick docenią zarówno profesjonaliści, którzy potrzebują wytrzymałego ogumienia na długie sesje treningowe, jak też uczestnicy amatorskich zawodów oraz imprez typu track day. Dla nich główną zaletą będzie doskonały stosunek ceny do jakości, a przy tym możliwość poprawiania swoich rezultatów przez cały weekend na jednym komplecie opon. Metzeler Racetec TD Slick oferowane są w jednym rozmiarze na przód oraz w czterech na tył - najbardziej popularnych wśród obecnych na rynku motocykli sportowych. 

Więcej informacji o oponach Metzeler znajdziecie u dealerów oraz na stronie https://www.metzeler.com/pl-pl/home 


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę