tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marzysz o przejechaniu si po torze prawdziwym motocyklem Moto2? Teraz to moliwe!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marzysz o przejechaniu si po torze prawdziwym motocyklem Moto2? Teraz to moliwe!

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.26, 14:16 2 Drukuj

Jeśli planujecie w tym sezonie motocyklowy wyjazd do Austrii, a przy tym jesteście fanami motocykli wyścigowych, możecie skorzystać z opcji przejażdżki lub nawet kompletnego treningu na prawdziwym motocyklu KTM z mistrzostw świata klasy Moto2! Całość odbywa się na torze Red Bull Ring w Spielbergu i jest dostępna w całkiem przystępnych cenach. 

Moto2 to w motocyklowych mistrzostwach świata przedsionek raju, ostatni etap przed wejściem do królewskiej klasy MotoGP. Mistrzami wprowadzonej w 2010 roku kategorii pośredniej zostawali w przeszłości m.in. bracia Marc i Alex Marquez, Pol Espargaro, Tito Rabat, Stefan Bradl, Franco Morbidelli, Pecco Bagnaia oraz dwukrotnie Johann Zarco. 

NAS Analytics TAG

Motocykle startujące w mistrzostwach świata są zazwyczaj piekielnie szybkie i piekielnie drogie, co czyni je niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników. Jedno z odstępstw od tej zasady czeka na was na austriackim torze Red Bull Ring w Spielbergu, na którym co roku odbywa się jedna z rund MotoGP. Na miejscu na chętnych czeka pięć motocykli KTM klasy Moto2. Maszyny mają po 130 KM mocy i potrafią rozpędzić się do 290 km/h. 

Korzystanie z nich możliwe jest w ramach jednego z czterech pakietów. Możecie wykupić zwykłą przejażdżkę, w ramach której robicie kilka okrążeń w ślad za instruktorem. 15 minut takiej przyjemności kosztuje 190 euro, a 30 minut 350 euro. Droższe, ale też o wiele bardziej ekscytujące są pełne treningi, podzielone na wykłady teoretyczne i część praktyczną. Pakiet 4,5 godziny teorii i 1 godziny jazdy to koszt 600 euro, a taka sama dawka wiedzy i 3 godziny jazd 890 euro. 

Zapisywać się można i należy na stronie toru Red Bull Ring. Śpieszcie się, wolne terminy znikają w bardzo szybkim tempie! 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr