tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin ukaszczyk - pierwszy polski frontflip na motocyklu! [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin ukaszczyk - pierwszy polski frontflip na motocyklu! [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2022.11.29, 10:27 Drukuj

Marcin "Szuki" Łukaszczyk od 15 lat udowadnia, że jak się ma pasję, to nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli o czymś marzysz, to po prostu działaj, pracuj i trenuj, a na pewno się uda. Teraz zrealizował swój kolejny cel. Jako pierwszy Polak wylądował salto w przód na motocyklu.

Pomimo upływu lat, wciąż jest głodny progresu i podnosi poziom polskiego Freestyle Motocrossu. Najpierw były pierwsze salta w tył, później z kombinacjami, następnie start w Mistrzostwach Świata FMX NIGHT of the JUMPs i wreszcie wygrana w konkursie Best Whip podczas tego wydarzenia, gdzie w przegranym polu zostawił jednych z najlepszych zawodników świata.

NAS Analytics TAG

Teraz zawodnik Freestyle Family do swojego arsenału tricków dorzucił frontflipa, czyli salto w przód na 100-kilogramowym motocyklu. To ewolucja, którą w Europie wykonuje zaledwie kliku zawodników. Po udanym lądowaniu, do tego elitarnego grona dołączył pierwszy Polak.

Przygotowania i treningi do basenu z gąbkami trwały dwa lata. Warto w tym miejscu dodać, że taka rotacja jest dużo trudniejsza, ponieważ zawodnik ma o wiele mniejszą kontrolę nad tym, co się dzieje, niż na przykład podczas salta w tył, a miejsca na błąd praktycznie nie ma.

Czas na sfinalizowanie planu nie był przypadkowy i Marcin sprawił sobie najlepszy prezent urodzinowy. Szuki po raz kolejny zadziwił i jak go znamy - nie po raz ostatni.

Tym bardziej, że cały team Freestyle Family mocno przepracował sezon i widać motywację ekipy do ciągłego progresu. Jeszcze raz wielkie brawa i czekamy, żeby zobaczyć to na żywo.

Marcina wspierają: Motul Polska, Diverse Extreme Team, Dunlop, Shoei Polska, Parts Europe

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr