tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Heroes: energetyczny spektakl ju w lutym w Krakowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Heroes: energetyczny spektakl ju w lutym w Krakowie

Autor: Informacja prasowa 2024.01.23, 12:55 Drukuj

Ewolucje na motocyklach, salta na rowerach, wysokie loty na quadach, niesamowite skoki na rolkach i hulajnogach, a wraz tym niezwykły spektakl światła, muzyki oraz efektów pirotechnicznych. Tak zapowiada się szósta edycja Freestyle Heroes - wydarzenia, które 17 lutego zawita do krakowskiej TAURON Areny po raz pierwszy, ale z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim kibicom.

Freestyle Heroes to dwie godziny emocji, które nie opadają choćby na chwilę. To dopracowany w każdym detalu spektakl, łączący pokaz niezwykłych umiejętności, odwagi i sportowej brawury, z energetyczną muzyką, oszałamiającą grą świateł oraz elementami pirotechniki, które robią piorunujące wrażenie. Zwłaszcza, że organizatorzy przy każdej edycji dbają o przygotowanie niespodzianki, która poderwie z krzesełek wszystkich widzów bez wyjątku!

NAS Analytics TAG

W sobotę 17 lutego w TAURON Atenie Kraków czeka nas niezwykły pokaz, który zakończy zaskakujący finał. Czego możemy się spodziewać?

- Freestyle Heroes to światowej klasy widowisko w sportach akcji. Na jednym wydarzeniu zobaczycie 25 zawodników na BMX-ach, rowerach MTB, hulajnogach, rolkach, motocyklach FMX i  quadach. To będzie elektryzujący pokaz, na który złożą się skoki na wysokość trzeciego piętra i dystansie 25 metrów. Do tego akcje specjalne: ewolucje na trzykołowcu, tandemie BMX oraz triki które w Polsce nigdy nie były wykonywane. Mamy gwiazdy z Europy, ale promujemy przede wszystkim polskich zawodników, którzy bardzo często są bardziej znani na świecie niż w kraju. Bracia Godziek, Bartek Oskroba, czy Tomek Przybylik to wielkie nazwiska sceny międzynarodowej.  Razem z nimi wwarantujemy maksymalną dawkę  emocji - podkreślił Wojciech Tandeck, organizator wszystkich sześciu edycji Freestyle Heroes.

Lutowe wydarzenie w TAURON Arenie poruszy wszystkie zmysły. Wieczór pełen wrażeń zapewni absolutna elita specjalistów od sportów akcji, a wśród nich wielu uzdolnionych zawodników z Polski. Z każdym z nich będzie można się spotkać, przybić piątkę i porozmawiać podczas zaplanowanego przed głównym wydarzeniem pit party. To praktyka znana w sportach motorowych, dająca możliwość bezpośredniego kontaktu kibica ze sportowcem. W Tauron Arenie, taka okazja będzie w dzień zawodów, 17 lutego od godziny 17:00 do 18:00 na płycie głównej.

Wydarzenie tworzone jest przez zespół pasjonatów sportów ekstremalnych z Polski, którzy dokładają wszelkich starań, by za każdym razem zaskoczyć czymś widzów. W poprzednich edycjach było to choćby salto w przód na motocyklu, po raz pierwszy wykonane przez polskiego zawodnika, czy potrójne salto w tył na BMX. Takie tricki to coś, co poruszy każdego widza bez względu na wiek.

- Nasze pełne pasji widowisko jest świetnym wyborem bez względu na płeć i wiek. W bardzo czytelny sposób pokazujemy akrobacje najwyższych lotów. Pięć lat temu postanowiliśmy stworzyć rodzinne show na światowym poziomie i nieskromnie powiem, że się nam udało. Na naszych wydarzeniach nikt się nie nudzi i co jest dla nas bardzo ważne, pozostawiamy ślad na bardzo długo. Promujemy pasję, dajemy "energetycznego kopa" i zarażamy aktywnością - zachęcał do przyjścia Wojciech Tandeck.

Bez dwóch zdań, szykuje się wieczór niezapomnianych wrażeń. Pokaz ponadprzeciętnych umiejętności, wykorzystywanych do wykonywania ewolucji naginających prawa fizyki. Spektakl, który pod każdym względem rozbudzi zmysły i wyobraźnię. To wszystko już 17 lutego w TAURON Arenie Kraków. Bilety do kupienia na stronie Ticketmaster.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr