tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Heroes oczami zawodnika. Vlog Mikołaja Tempki z Krakowa [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Heroes oczami zawodnika. Vlog Mikołaja Tempki z Krakowa [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2024.02.27, 10:22 Drukuj

17 lutego, po raz pierwszy w historii, Freestyle Heroes wystąpili w Tauron Arenie Kraków. Sześć tysięcy widzów obejrzało wyjątkowy spektakl sportów akcji, który zapierał dech w piersiach. Wysokie loty na motocyklach połączone z karkołomnymi ewolucjami, skoki na rowerach z wysokości jedenastu metrów, do tego quady, hulajnogi i rolki w zestawieniu z muzyką i widowiskową pirotechniką na długo pozostaną w pamięci zarówno kibiców, jak i zawodników.

W Krakowie wystąpiła silna reprezentacja Polaków, w tym na motocyklach dwóch zawodników Freestyle Family - Marcin Łukaszczyk i Mikołaj Tempka. Jesteście ciekawi, jak takie wydarzenie wygląda z perspektywy zawodnika, jak przebiegają budowa toru i przygotowania? To wszystko możecie zobaczyć w materiale, który własnie wylądował na kanale ZAPSA FMX należącym do Mikołaja Tempki.

NAS Analytics TAG

Poczynania Mikołaja możecie na bieżąco śledzić na jego social mediach: Instagramie, Tik Toku i Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę