tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sound of Gravity: spektakularne ewolucje na motocyklach i rowerach zagoszcz w Gliwicach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sound of Gravity: spektakularne ewolucje na motocyklach i rowerach zagoszcz w Gliwicach

Autor: Informacja prasowa 2023.11.13, 13:34 Drukuj

To będzie wydarzenie pełne spektakularnych lotów, ewolucji na ogromnych wysokościach i adrenaliny. 8 czerwca 2024 roku do PreZero Areny Gliwice powrócą światowe gwiazdy freestyle motocrossu i dirt jumpingu w ekstremalnym show Sound of Gravity - Nowa generacja.

Będziemy świadkami niesamowitego spektaklu łączącego muzykę, pirotechnikę z rykiem silników motocykli największych gwiazd sportów ekstremalnych. Otwarta sprzedaż wejściówek w promocyjnych cenach ruszyła 10 listopada na Eventim.pl, ale ilość biletów w promocyjnych cenach ograniczona ilościowo i czasowo.

NAS Analytics TAG

Sound of Gravity w 2024 roku w PreZero Arena Gliwice powróci do Polski z najnowszym programem Nowa Generacja! Zobaczymy nową odsłonę ekstremalnego teatru z jeszcze większą dawką adrenaliny, pirotechniki, ognia, najlepszej muzyki i oczywiście spektakularnych skoków na motocyklach crossowych, rowerach, czy hulajnodze! Nowa Generacja to całkowicie nowy program Sound of Gravity, w którym sporty ekstremalne zobaczymy w jeszcze bardziej spektakularnej oprawie wizualno-dźwiękowej.

Ogromna ilość atrakcji czeka także na najmłodszych. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły znakomicie bawić się na trybunach oraz uczestniczyć w wielu dodatkowych atrakcjach. Przed wydarzeniem będzie można z bliska zobaczyć motocykle, rowery czy samochody biorące udział w pokazach. Będzie można także wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych oraz zdobyć autografy zawodników. Funkcjonować będzie także ekstremalne miasteczko ze strefą wystawienniczą, animacjami i pokazami. Prawdziwy raj dla najmłodszych, nieco starszych oraz fanów motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Pokazy Sound of Gravity kolejny raz zabiorą widzów w niesamowitą podróż po najbardziej widowiskowych dyscyplinach sportów akcji. Nowoczesna formuła wydarzenia, łączy sport z najlepszą muzyką. To będzie najbardziej ekstremalny weekend w Polsce! Warto obserwować profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje oraz harmonogram. Na imprezę zaprasza Miasto Gliwice.

ATRAKCJE SOUND of GRAVITY - Nowa Generacja:
- Freestyle Motocross - spektakularne akrobacje na motocyklach crossowych w wykonaniu światowej czołówki zawodników,
- Dirt Jumping Show - ewolucje na rowerach i hulajnogach,
- goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy,
- muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami,
- Pit Party - spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz,
- Ekstremalne Miasteczko,
- oryginalne atrakcje dla najmłodszych.

Bilety na Eventim.pl od 10.11.2023. Wejściówki Early Birds w promocyjnej cenie tylko do 30.11.2023 lub wyprzedaży puli.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr