tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sound of Gravity: ekstremalne show w katowickim Spodku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sound of Gravity: ekstremalne show w katowickim Spodku

Autor: Informacja prasowa 2023.01.24, 10:35 Drukuj

Salta na motocyklach, ewolucje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen! Wielkimi krokami zbliża się wieczór, podczas którego na ogromnych skoczniach, pod dachem katowickiego Spodka, swoje największe, ekstremalne ewolucje zaprezentują największe gwiazdy freestyle motocrossu i dirt jumpingu. 25 lutego będziemy świadkami największych pokazów sportów ekstremalnych w Polsce.

Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocrossu oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godziek na czele, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych. Podczas Sound of Gravity będziemy świadkami widowiskowego spektaklu pełnego muzyki, efektów specjalnych, ryku motocyklowych silników, a przede wszystkim niesamowitych ewolucji na ogromnych wysokościach.

NAS Analytics TAG

Trzy skocznie, na których zawodnicy z Botswany, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski zaprezentują ewolucje pobudzające adrenalinę. To po prostu trzeba zobaczyć!

Rowery i motocykle to oczywiście nie jedyne atrakcje w katowickim Spodku. Zobaczymy także Bartka Oskrobę na hulajnodze, który w tym roku został drugim zawodnikiem świata. Pojawi się także Tomek Przybylik, który jest dobrze znany w Katowicach.

Organizatorzy zapraszają także na pit party, które odbędzie się przed głównym show. To właśnie tutaj będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z każdym zawodnikiem ekipy Sound of Gravity.

Zapamiętajcie datę 25.02.2023 - katowicki Spodek. Niewiele czasu pozostało do zarezerwowania najlepszych miejsc. Bilety można zakupić od 69 złotych na eventim.pl.

Atrakcje Sound of Gravity - Ekstremalny Teatr:

- Freestyle Motocross - spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników),
- Dirt Jumping Show - ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników),
- goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy,
- muzyka i efekty specjalne zsynchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami,
- pit party - spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr