tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trzecia edycja Freestyle Heroes porwie widzw w Gliwicach i w Gdasku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trzecia edycja Freestyle Heroes porwie widzw w Gliwicach i w Gdasku

Autor: Informacja prasowa 2022.06.24, 11:29 Drukuj

Freestyle Heroes wdarło się przebojem na polską scenę największych imprez w kraju w 2019 roku. To unikatowe show łączące najbardziej widowiskowe sporty ekstremalne, efekty audiowizualne i doskonałą organizację, momentalnie zaskarbiło sobie sympatię widowni.

No bo gdzie wcześniej można było zobaczyć ponad 20 zawodników z dyscyplin: freestyle motocross, mtb, bmx, inline, scootive, mountainboard, quad freestyle, czy salto samochodem buggy oraz salto na skuterze śnieżnym?

NAS Analytics TAG

Gdy w 2020 roku z powodu COVID-19, datę drugiej edycji Freestyle Heroes pięciokrotnie przenoszono, wielu myślało, że to koniec tego nowatorskiego, jak na nasz kraj formatu.

Nic bardziej mylnego. We wrześniu w 2021 organizatorzy odpalili zaległą imprezę dla ponad 5000 widzów i to z pełnym sukcesem. Po raz kolejny doskonale dobrane atrakcje, zawodnicy i świetna reżyseria, sprawiły, że już teraz FH ma sporą grupę oddanych fanów.

Dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i w 2022 zaprezentują swój event jeszcze szerszej widowni w dwóch arenach. 10 września w Arena Gliwice, a tydzień później, 17 września, ERGO Arena Gdańsk/Sopot, będą gospodarzami najbardziej widowiskowej i ekstremalnej imprezy w Polsce.

Znając dotychczasowe działania twórców wydarzenia na 100% możemy spodziewać się jednego: jeszcze większej dawki emocji!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy was do tego że warto pójść na Freestyle Heroes, a jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na temat tego wyjątkowego show, to śmiało wchodźcie na www.freestyleheroes.pl.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr