tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez w szpitalu!. Czeka go skomplikowana operacja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez w szpitalu!. Czeka go skomplikowana operacja

Autor: Raff 2019.11.27, 12:19 Drukuj

Nie można było dłużej czekać. Marc Marquez musi poddać się kolejnej operacji barku, tym razem prawego. Po zeszłorocznych problemach z lewym barkiem, Marquez woli dmuchać na zimne.

Barki to chyba jedyny słaby punkt Marqueza. Mistrz przechodził już jedną operację - w ubiegłym roku konieczna była natychmiastowa interwencja chirurgów, ponieważ niezliczone kontuzje poważnie osłabiły tę część ciała. Lekarze musieli wówczas zmierzyć się z poważnym wyzwaniem przywrócenia zniszczonego lewego barku do pełnej sprawności.

NAS Analytics TAG

To jednak nie koniec problemów. Podczas kwalifikacji w Malezji, kiedy to Marquez miał wypadek, pojawił się problem z prawym barkiem. W czasie wczorajszych testów na torze Jerez, Marc zaliczył wywrotkę, która odnowiła kontuzję, dlatego stało się jasne, że konieczna jest natychmiastowa operacja, podobna do tej sprzed roku.

Operacja odbywa się dziś, a po jej zakończeniu mistrza czeka długa rehabilitacja. Może to być sporym problemem dla teamu Repsol Honda.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę