tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma przechodzi na sportową emeryturę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma przechodzi na sportową emeryturę

Autor: Beavis 2015.07.03, 08:42 1 Drukuj

Wbrew wcześniejszym pogłoskom o rzekomym starcie Toyotą, Marc Coma ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę.

Marc Coma (KTM) ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę. Jeszcze kilka miesięcy temu spekulowaliśmy o możliwości jego startu samochodem, miała to być Toyota zespołu Overdrive. Ostatecznie Coma postanawia całkowicie wycofać się ze ścigania. Nie oznacza to, że Hiszpan nie będzie związany z Dakarem. Marc Coma przyjął stanowisko Dyrektora Sportowego w ASO i aktualnie przygotowuje trasę nadchodzącej edycji rajdu.

NAS Analytics TAG

Nadal czuję się jak zawodnik, ale odkąd zacząłem pracę jako dyrektor sportowy, wiem, że będę patrzył na rajd z innej perspektywy. To odpowiedni czas by przejść na sportową emeryturę. Całą swoją energię przeznaczę w upewnianie się, że Dakar pozostanie najlepszym rajdem na świecie - komentował Marc Coma. 

Coma w swojej karierze 12-krotnie startował w Rajdzie Dakar w tym 5-krotnie wygrywał. Jego boje z Cyrilem Despres bez wątpienia przejdą do dakarowej historii. Pozostaje jeszcze palące pytanie: czy KTM podtrzyma trwającą od 14. lat dominację bez czołowego zawodnika?  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:. 03/07/2015 15:18

Trudno w to uwierzyć.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę