tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma w Toyocie w 2016?

Marc Coma w Toyocie w 2016?

Autor: Beavis 2015.01.21, 10:28 Drukuj

Hiszpańskie media podają, że w Dakarze 2016 Marc Coma miałby zasiąść za sterami samochodu. Wstępnie mówi się o zespole Toyoty.

Plotka gminna niesie, że tegoroczny zwycięzca Rajdu Dakar, Hiszpan Marc Coma, w następnym Dakarze ma siąść za sterami samochodu. Jak podaje Marca (hiszpański magazyn sportowy), Coma już wcześniej wspominał o możliwości przesiadki do auta. Pięciokrotnego zwycięzcę wstępnie wiąże się z Toyotą, chociaż zwycięski zespół Mini nie jest całkiem wykluczony. O kontrakcie z Mini mówiono już wcześniej, ale ostatecznie plotki były dementowane. Za Toyotą, przygotowywaną przez belgijski zespół Overdrive, przemawia fakt, że pracuje w nim były szef Comy, Jordi Duran. W przypadku Toyoty istniałaby także możliwość dalszej współpracy z Red Bull’em, z którym powiązany jest Hiszpan (zespół Mini sponsorowany jest przez Monster Energy). 

Obok Cyrila Despres byłby to kolejny utytułowany zawodnik przechodzący z klasy motocykli do ścigania się samochodami w ostatnich latach. W takiej sytuacji fabryczny zespół KTM-a, który wygrał 14 imprez z rzędu, zostałby bez lidera. Czy Sam Sunderland i Toby Price byliby w stanie walczyć z doświadczonymi zawodnikami Hondy? 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę