tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma w Toyocie w 2016? Advertisement NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma w Toyocie w 2016?

Autor: Beavis 2015.01.21, 10:28 Drukuj

Hiszpańskie media podają, że w Dakarze 2016 Marc Coma miałby zasiąść za sterami samochodu. Wstępnie mówi się o zespole Toyoty.

Plotka gminna niesie, że tegoroczny zwycięzca Rajdu Dakar, Hiszpan Marc Coma, w następnym Dakarze ma siąść za sterami samochodu. Jak podaje Marca (hiszpański magazyn sportowy), Coma już wcześniej wspominał o możliwości przesiadki do auta. Pięciokrotnego zwycięzcę wstępnie wiąże się z Toyotą, chociaż zwycięski zespół Mini nie jest całkiem wykluczony. O kontrakcie z Mini mówiono już wcześniej, ale ostatecznie plotki były dementowane. Za Toyotą, przygotowywaną przez belgijski zespół Overdrive, przemawia fakt, że pracuje w nim były szef Comy, Jordi Duran. W przypadku Toyoty istniałaby także możliwość dalszej współpracy z Red Bull’em, z którym powiązany jest Hiszpan (zespół Mini sponsorowany jest przez Monster Energy). 

Obok Cyrila Despres byłby to kolejny utytułowany zawodnik przechodzący z klasy motocykli do ścigania się samochodami w ostatnich latach. W takiej sytuacji fabryczny zespół KTM-a, który wygrał 14 imprez z rzędu, zostałby bez lidera. Czy Sam Sunderland i Toby Price byliby w stanie walczyć z doświadczonymi zawodnikami Hondy? 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę