tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klamka zapada. Nowe Jawy pojawi si w Europie! Jaka bdzie cena?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klamka zapada. Nowe Jawy pojawi si w Europie! Jaka bdzie cena?

Autor: Raff 2020.05.04, 18:18 4 Drukuj

Jawa Classic, a później także Forty-Two i Perak pojawią się na europejskim rynku. Motocykle, produkowane przez indyjski koncern Mahindra, uzyskały wszystkie niezbędne homologacje.

Nowe motocykle Jawa, produkowane przez indyjskie koncern Mahindra, wywołały na rodzimym rynku prawdziwą sensację. Zainteresowanie zakupem było tak ogromne, że padła strona, na której chętni mogli zgłaszać gotowość zakupu.

NAS Analytics TAG

Piękne kształty retro nie uszły uwadze Europejczyków, pamiętających dni chwały czechosłowackiej marki. Każda informacja o motocyklach Jawy budzi ogromne zainteresowanie czytelników i rodzi pytania o dostępność i ceny. Od pewnego czasu wiadomo było, że producent rozważa sprzedaż motocykli także na Starym Kontynencie, ale do końca nie było wiadomo jaka decyzja zostanie podjęta.

Powody były dwa - pierwszy to gigantyczny popyt w samych Indiach, który z całą pewnością wielokrotnie przewyższy wyniki sprzedażowe z europejskich rynków. Drugi to nasze wyśrubowane normy emisji spalin. Na szczęście wiemy już, że Mahindra pokonała obie trudności i nowe Jawy pojawią się na rynkach unijnych.

Na początek zobaczymy model Classic, który napędzany będzie singlem o pojemności 293 cm3, mocy 27 KM i 28 Nm momentu obrotowego. Niestety jak dotąd nie znamy terminu wprowadzenia na rynek ani ceny. Obstawiamy, że Jawa Classic kosztować będzie poniżej 20 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr