tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kielce: youtuber dosta 83 punkty karne za wykroczenia na filmie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kielce: youtuber dosta 83 punkty karne za wykroczenia na filmie

Autor: Raff 2020.08.30, 11:05 4 Drukuj

83 punktów karnych doliczyli się policjanci z kieleckiej drogówki w nagraniu, które trafiło na ich skrzynkę mailową. Autorem był młody youtuber, który na ulicach Kielc testował osiągi Peugeota 206.

Zdawać by się mogło, że w obecnym świecie ludzie obeznani z przestrzenią internetu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że cokolwiek tam trafia, zostaje na zawsze i żyje własnym życiem. Historie o tym, jak to film, wrzucony nawet na prywatną grupę, spowodował wizytę smutnych panów w niebieskich mundurach pojawiają się u nas regularnie.

NAS Analytics TAG

Tymczasem okazuje się jednak, że wciąż żyją sobie ludzie, którzy nie znają pojęcia związku przyczynowo skutkowego. Na przykład nie kojarzą, że palenie papierosa w trakcie tankowania może zakończyć się wielką kulą ognia i demontażem połowy dzielnicy. Taką beztroską wykazał się młody youtuber z Kielc Pan Tutaj, który opublikował na swoim kanale srogie dowody zbrodni.

W trwającym ponad 20 minut filmie młodzieniec udokumentował między innymi wielokrotne przekraczanie linii ciągłej, korzystanie z telefonu w czasie jazdy, łamanie ograniczeń prędkości i niebezpieczną jazdę. Policjanci, którzy przeanalizowali to nagranie, naliczyli aż 83 punkty karne za te wykroczenia, a następnie z łatwością namierzyli delikwenta i zaprosili go na rozprawę sądową.

Za takie wykroczenia są zatrzyma zapewne prawo jazdy i przywali konkretną karę - obstawiamy że tak z 5 tys. zł. Mamy nadzieję, że będzie to kamieniem milowym w karierze źle zapowiadającego się youtubera.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor::( 31/08/2020 08:50

Co za debil ..... brak sow

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr