tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kałasznikow prezentuje kolejny elektryczny motocykl. W planach kolejne! [FILM] {* Kod automatycznych reklam Google - emitujemy wszędzie poza stroną główną *}
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kałasznikow prezentuje kolejny elektryczny motocykl. W planach kolejne! [FILM]

Autor: Raff 2019.12.01, 18:04 Drukuj

Kałasznikow zaprezentował nowy motocykl. Po mrocznym cruiserze i lekkim elektryku dla służb nadszedł czas na zasilanego energią elektryczną cafe-racera.

Motocykl pod marką Iż pokazano na forum PROJECTORIA w Jarosławiu. To jedno z najważniejszych w Rosji wydarzeń poświęconych współczesnym technologiom, zagrożeniom i wyzwaniom.

NAS Analytics TAG

Motocykl dysponuje mocą maksymalną 50 kW, może rozpędzić się do 100 km/h. Litowo-jonowa bateria wystarcza średnio na osiem godzin jazdy. Producent starał się nawiązać stylistycznie do stylistyki cafe-racer, stąd grube opony, szprychowe koła, lusterka na końcach kierownicy i charakterystyczna kanapa.

Koncern Kałasznikow, do którego należy marka Iż, planuje produkcję całej serii elektrycznych jednośladów, zarówno do celów cywilnych, jak i wojskowych. Zaprezentowana maszyna jest jednak tylko prototypem, producent nie podał terminu rozpoczęcia produkcji.

Koncern Kałasznikowa pokazywał już w przeszłości prototypy motocykli - w ubiegłym roku pokazano potężnego, częściowo opancerzonego cruisera, który miał być częścią floty prezydenta Putina. Motocykl napędzany był bokserem o parametrach zaskakująco podobnych do tych, którymi charakteryzuje się nowość BMW - R18: 1800 cm3 i 160 KM.

Rok wcześniej mogliśmy natomiast oglądać lekki elektryczny motocykl przeznaczony dla służb mundurowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę