tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kaasznikow prezentuje kolejny elektryczny motocykl. W planach kolejne! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kaasznikow prezentuje kolejny elektryczny motocykl. W planach kolejne! [FILM]

Autor: Raff 2019.12.01, 18:04 Drukuj

Kałasznikow zaprezentował nowy motocykl. Po mrocznym cruiserze i lekkim elektryku dla służb nadszedł czas na zasilanego energią elektryczną cafe-racera.

Motocykl pod marką Iż pokazano na forum PROJECTORIA w Jarosławiu. To jedno z najważniejszych w Rosji wydarzeń poświęconych współczesnym technologiom, zagrożeniom i wyzwaniom.

NAS Analytics TAG

Motocykl dysponuje mocą maksymalną 50 kW, może rozpędzić się do 100 km/h. Litowo-jonowa bateria wystarcza średnio na osiem godzin jazdy. Producent starał się nawiązać stylistycznie do stylistyki cafe-racer, stąd grube opony, szprychowe koła, lusterka na końcach kierownicy i charakterystyczna kanapa.

Koncern Kałasznikow, do którego należy marka Iż, planuje produkcję całej serii elektrycznych jednośladów, zarówno do celów cywilnych, jak i wojskowych. Zaprezentowana maszyna jest jednak tylko prototypem, producent nie podał terminu rozpoczęcia produkcji.

Koncern Kałasznikowa pokazywał już w przeszłości prototypy motocykli - w ubiegłym roku pokazano potężnego, częściowo opancerzonego cruisera, który miał być częścią floty prezydenta Putina. Motocykl napędzany był bokserem o parametrach zaskakująco podobnych do tych, którymi charakteryzuje się nowość BMW - R18: 1800 cm3 i 160 KM.

Rok wcześniej mogliśmy natomiast oglądać lekki elektryczny motocykl przeznaczony dla służb mundurowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr