tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 250 Adventure. Budetowa wiartka z Indii, ale czy dla Europy?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 250 Adventure. Budetowa wiartka z Indii, ale czy dla Europy?

Autor: Raff 2020.10.15, 17:32 Drukuj

Nie zdążyliśmy się jeszcze przyzwyczaić do KTM-a 390 Adventure, a tymczasem Pomarańczowi mają już w tym segmencie gotowy kolejny małolitrażowy motocykl.

Zdjęcia, które wyciekły z prezentacji dla dealerów w Indiach są jednoznaczne - KTM ma gotowy model 250 Adventure. Można przypuszczać, że ten model przygotowano tylko na rynek indyjski, ewentualnie inne rynki azjatyckie, ale jak pokazuje doświadczenie, rynek bywa nieprzewidywalny, dlatego KTM przygotowało zapewne nowy model do sprzedaży także w Europie.

NAS Analytics TAG

Konstrukcja 250 Adventure została oparta na niedostępnym na europejskim rynku Duke 250. Przygodowa ćwiartka napędzana jest zatem jednocylindrowym silnikiem o pojemności 250 cm3, mocy 30 KM i momencie obrotowym wynoszącym 24 Nm.

Wizualnie 250 Adventure przypomina nieco 390 Adventure - niemal identyczne wydają się hamulce, kratownicowa rama i tylny amortyzator monoshock. Taki sam jak w 390 jest na pewno widelec USD. Na rynku indyjskim 250 Adventure wypełni lukę między Royalem Enfieldem Himalayanem a BMW G 310 GS.

Czy i kiedy trafi do Europy? Tego na razie producent nie zdradza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr