tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo w opałach. Jedna z jego inwestycji zamknięta na głucho NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jorge Lorenzo w opałach. Jedna z jego inwestycji zamknięta na głucho

Autor: Raff 2019.01.31, 11:12 Drukuj

Muzeum Jorge Lorenzo "Mistrzowie Świata do 99" zostało definitywnie zamknięte. Choć oficjalnie nie ma żadnych informacji na temat tej sprawy, może chodzić o niezapłacone podatki.

Muzeum "Mistrzowie Świata do 99" zostało założone przez Jorge Lorenzo w 2016 roku w Andorze. Na 400 metrach kwadratowych zgromadzonych zostało wiele eksponatów związanych przede wszystkim z Lorenzo, ale także innymi zawodnikami MotoGP i Formuły 1 - Giacomo Agostinim, Barrym Sheene, Michaelem Schumacherem, Ayrtonem Senną.

__________________________________________

Jorge Lorenzo, który chętnie udostępniał różne informacje na temat tego miejsca, zdjęcia odwiedzających je przyjaciół i wydarzenia, które tam się odbywały, tym razem milczy.

Hiszpański portal as.com, który jako pierwszy podał informacje o zamknięciu muzeum twierdzi, że powodem tej decyzji mogą być nieuregulowane należności podatkowe wobec rządu Andory. Jak twierdzą dziennikarze, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów tego kraju, kilka miesięcy temu wzywał Lorenzo do złożenia informacji podatkowych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę