tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo opuci kolejne dwa wycigi
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Jorge Lorenzo opuci kolejne dwa wycigi

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.25, 12:11 Drukuj

Lorenzo z pewnością nie tak wyobrażał sobie pierwszy sezon w legendarnym zespole Repsol Honda, inne plany miał również zarząd teamu. Niestety, dwa pęknięte kręgi nie pozwolą mu na start w pierwszych dwóch wyścigach po przerwie wakacyjnej - w Czechach i Austrii.

Tej paskudnej kontuzji Jorge Lorenzo nabawił się w czasie treningów przez wyścigiem w Assen. Dwa pęknięte kręgi na odcinku piersiowym kręgosłupa wyeliminowały go również z GP Niemiec, w czasie którego zastąpił go Stefan Bradl, kierowca testowy Hondy. Jorge miał się intensywnie kurować, by powrócić po przerwie wakacyjnej.

NAS Analytics TAG

Ogłoszono właśnie, że to się jednak nie uda. Hiszpański zawodnik wymaga dalszej rehabilitacji, która mocno przeciągnie się w czasie. Lorenzo nie pojedzie w najbliższych dwóch wyścigach, na torze w Brnie oraz na Red Bull Ring w Spielbergu. Ponownie zastąpi go tam Stefan Bradl.

Sezon 2019 jest dla pięciokrotnego mistrza świata bardzo trudny. Z przejściem do ekipy Repsol Honda na miejsce Daniego Pedrosy zarówno Jorge, jak i zarząd teamu wiązali duże nadzieje. Tymczasem początek współpracy jest fatalny - łącznie z GP Czech i Austrii 5 wyścigów bez punktów, a w pozostałych ani razu w pierwszej dziesiątce. Nawet ciężki pierwszy sezon w Ducati, który wtedy wszyscy uznali za porażkę, wyglądał dużo lepiej.

Jorge Lorenzo w barwach Repsol Honda ma powrócić na GP Wielkiej Brytanii na torze Silverstone w dniach 23-25 sierpnia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr