tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marquez i Lorenzo przeszli powane operacje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marquez i Lorenzo przeszli powane operacje

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.07, 14:28 Drukuj

Trudy sezonu 2018 dały o sobie znać. Zarówno mistrz świata MotoGP Marc Marquez, jak i jego nowy kolega z zespołu Repsol Jorge Lorenzo, musieli przejść poważne zabiegi po licznych upadkach na torach całego świata.

Wyścigi MotoGP to nie jest miękka gra. Mimo rywalizacji na szerokich, bezpiecznych torach i korzystania z najnowszych modeli kasków, kombinezonów, ochraniaczy i poduszek powietrznych, życie i zdrowie zawodników wciąż pozostaje loterią. Marquez i Lorenzo zaliczyli w minionym sezonie kilka naprawdę groźnie wyglądających gleb, które pozostawiły po sobie ślady w ich ciałach.

NAS Analytics TAG

Marc Marquez wygrał swój piąty tytuł mistrzowski w klasie MotoGP, okupił to jednak poważną kontuzją ramienia, które wedle słów lekarzy może teraz wyskoczyć ze stawu w dowolnie wybranym kierunku. MM93 przeszedł operację i przez kilka tygodni musi żyć z unieruchomioną lewą ręką. Prognozy są dobre, Marc powinien wrócić na swoją Hondę w czasie testów na torze Sepang 6 lutego 2019.

Kontuzja Lorenzo była mnie poważna, choć na skutek upadków musiał zrezygnować z kilku wyścigów w końcówce sezonu. Poddał się operacji prawej stopy, po której może jednak przygotowywać się do testów w Jerez w drugiej połowie grudnia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr