tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Casey Stoner odchodzi... Tylko dokąd?

Casey Stoner odchodzi... Tylko dokąd?

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2018.11.14, 12:36 Drukuj

Po trzech latach współpracy w roli kierowcy testowego i ambasadora marki Ducati, australijski mistrz świata MotoGP zakończył współpracę z włoskim producentem motocykli.

Casey dosiadał motocykli Ducati przez cztery lata w trakcie swojej kariery zawodnika wyścigowego w klasie MotoGP. W tym czasie zdobył jeden tytuł mistrzowski w swoim debiutanckim sezonie w czerwonych barwach. Z końcem 2012 roku Stoner zakończył swoje zmagania na torze, by poświęcić się życiu rodzinnemu i innym rozrywkom. W 2016 roku otrzymał od Ducati ofertę pozostania kierowcą testowym. Przez trzy lata współpracował przy rozwoju motocykla Desmosedici jeżdżącego w MotoGP, jak również wspierał fabrykę w rozwoju motocykli drogowych. Jako ambasador marki był gościem na wielu imprezach, choćby słynnych WDW (Wordl Ducati Week).ok ax13969 uc31729 high.big

Czy Australijczyk zakończy przygodę z wyścigami? Raczej nie i wysoce prawdopodobnym jest przejście do Hondy, tak jak to uczynił ścigając się w serii Grand Prix. Zespół w składzie Marquez, Lorenzo i właśnie Stoner w roli kierowcy testowego byłby niesamowicie mocny, lecz czy tak się stanie? W każdej plotce jest odrobina prawdy i tym razem może być podobnie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę