tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Casey Stoner odchodzi... Tylko dokąd?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Casey Stoner odchodzi... Tylko dokąd?

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2018.11.14, 12:36 Drukuj

Po trzech latach współpracy w roli kierowcy testowego i ambasadora marki Ducati, australijski mistrz świata MotoGP zakończył współpracę z włoskim producentem motocykli.

Casey dosiadał motocykli Ducati przez cztery lata w trakcie swojej kariery zawodnika wyścigowego w klasie MotoGP. W tym czasie zdobył jeden tytuł mistrzowski w swoim debiutanckim sezonie w czerwonych barwach. Z końcem 2012 roku Stoner zakończył swoje zmagania na torze, by poświęcić się życiu rodzinnemu i innym rozrywkom. W 2016 roku otrzymał od Ducati ofertę pozostania kierowcą testowym. Przez trzy lata współpracował przy rozwoju motocykla Desmosedici jeżdżącego w MotoGP, jak również wspierał fabrykę w rozwoju motocykli drogowych. Jako ambasador marki był gościem na wielu imprezach, choćby słynnych WDW (Wordl Ducati Week).ok ax13969 uc31729 high.big

NAS Analytics TAG

Czy Australijczyk zakończy przygodę z wyścigami? Raczej nie i wysoce prawdopodobnym jest przejście do Hondy, tak jak to uczynił ścigając się w serii Grand Prix. Zespół w składzie Marquez, Lorenzo i właśnie Stoner w roli kierowcy testowego byłby niesamowicie mocny, lecz czy tak się stanie? W każdej plotce jest odrobina prawdy i tym razem może być podobnie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę