tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak rozsądnie kupić pierwszy motocykl...?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

pub abc jaki pierwszy motocykl
Jaki powinien być pierwszy motocykl?

Aby zdobyć odpowiedni model, na przykład, ścigacza, należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę chcemy jeździć na ścigaczu? Co prawda pierwszy motocykl weryfikuje nasze poglądy na temat jazdy na dwóch kółkach, jednak liczba różnych rodzajów jednośladów skłania do głębokiej analizy naszych potrzeb, zanim jeszcze wydamy pierwsze w naszym życiu pieniądze na motocykl.

NAS Analytics TAG

Tutaj możesz przeczytać o tym, czym należy się kierować przy wyborze pierwszego motocykla...?


pub abc kiedy nie decydowac
Kiedy nie należy decydować się na określony rodzaj motocykla?

Czy każdy motocykl, który wpadnie nam w oko, dostarczy nam wiele przyjemności z jazdy? Często osoby o małej wadze lub o niewielkim wzroście obawiają się o to, czy poradzą sobie z prowadzeniem motocykla sportowego o dużej pojemności. Czy te obawy są uzasadnione? Czy kierując się wyłącznie subiektywnymi odczuciami możemy kupić motocykl, którym nie będziemy w stanie jeździć?

NAS Analytics TAG

Tutaj możesz sprawdzić, czy istnieją obiektywne czynniki, które mogą uniemożliwić Ci jazdę na określonym rodzaju motocykla...?


pub sec czy warto duza pojemnosc
Czy warto zaczynać od motocykli o dużej mocy?

Wśród doświadczonych motocyklistów dominuje pogląd, że najlepiej jest zaczynać od motocykli o małej pojemności i następnie, wraz ze wzrostem doświadczenia, stopniowo przesiadać się na coraz większe jednostki. Czy warto ślepo kierować się tą dewizą? Czy motocykle o pojemności 1000 cm3 są aż tak niebezpieczne, że nie powinni na nich jeździć początkujący motocykliści?

NAS Analytics TAG

Jak bezpiecznie przeżyć pierwszy rok z motocyklem o pojemności 1000 cm3? Czy trudno jest popełnić błąd na motocyklach 250 cm3...?


pub abc jakie motocykle sa najlepsze na 1sze moto
Jaki motocykl kupić jako pierwszy po zdaniu egzaminu na kat. A?

Mało jest osób, które marzenia o motocyklu wiążą z ubłoconym listonoszem na WSCe. Decyzję o tym, że chcemy jeździć motocyklem podejmujemy zazwyczaj na widok obdarzonego dużą mocą ścigacza, cuisera lub choppera.

NAS Analytics TAG

Zobacz, jak wiele ryzykujesz kupując jako pierwszy motocykl ścigacza o mocy 175 KM ...?


pub abc kupowanie motocykla
Czy warto kupować używane motocykle?

Kupowanie używanego motocykla zawiera w sobie pierwiastek ryzyka. Kupienie motocykla z wadami ukrytymi, to także nauczka na przyszłość. Czy można coś zrobić, aby nie uczyć się na własnych błędach? Na początek warto skorzystać z doświadczenia innych.

NAS Analytics TAG

Przeczytaj wnioski, do jakich można dojść po obejrzeniu kilkudziesięciu używanych motocykli...?


pub svc na co zrwacac przymierzajac
Na co zwracać uwagę, przymierzając się do zakupu motocykla?

Możemy kupić motocykl bezpośrednio w salonie lub na rynku wtórnym. Druga opcja pozwala nam zaoszczędzić trochę pieniędzy, jednak jeżeli wybierzemy niewłaściwy egzemplarz, to zaoszczędzone pieniądze szybko wydamy na serwis i utrzymanie motocykla. O czym warto pamiętać, aby kupić motocykl niezawodny i tani w eksploatacji?

NAS Analytics TAG

Kliknij tutaj aby przeczytać, jakie pułapki czają się na niedoświadczone osoby, kupujące swój pierwszy motocykl...?


pub svc jak kupowac aby nie trafic
Jak kupować motocykl, aby nie trafić na „minę”?

Jeżeli mamy na oku konkretny egzemplarz motocykla, to powinniśmy się przygotować do jego obejrzenia i do rozmowy ze sprzedającym. Solidna ocena motocykla uchroni nas przed wieloma przykrymi niespodziankami i pozwoli wynegocjować korzystną cenę.

NAS Analytics TAG

Kliknij tutaj, aby przeczytać, w jaki sposób sprzedający starają się zatuszować wady motocykli oraz w jaki sposób wady te rozpoznać ...?

NAS Analytics TAG

Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Tagi

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę