tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak wybrać pierwszy motocykl?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak wybrać pierwszy motocykl?

Autor: 2004.11.15, 03:36 130 Drukuj

Decydując się na zakup pierwszego motocykla musimy być świadomi, że motocykl ten zweryfikuje nasze poglądy na temat jazdy na dwóch kółkach. Być może sprawi, że będziemy chcieli na nim jeździć przez bardzo długi czas. Może się jednak zdarzyć, że motocykl ten przekona nas o tym, że tak naprawdę poszukujemy odpowiada nam zupełnie inny styl jazdy na zupełnie innym rodzaju motocyklu.

Pierwszy motocykl będzie również tym, na którym będziemy mieli nasz pierwszy upadek, a być może nawet pierwszy wypadek.

NAS Analytics TAG

Kupując pierwszy motocykl powinniśmy przede wszystkim wybrać ten, który się nam podoba. Oczywiście należy brać pod uwagę opinie doświadczonych motocyklistów, jednak jeżeli chcemy mieć potężną maszynę o ponadprzeciętnych możliwościach, to powinniśmy sobie taki właśnie motocykl kupić.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, który motocykl tak naprawdę śni się nam każdej nocy, to powinniśmy się zastanowić, do czego będziemy ten motocykl używali.

Do codziennej jazdy znakomicie nadają się motocykle klasy supermoto, naked i turystyczne.

Do jazdy w terenie służą enduro (oraz ich wyczynowa odmiana – cross).

W szybkiej jeździe na torze wygrywają motocykle sportowe o aerodynamicznej sylwetce, sztywnym zawieszeniu i dużej mocy silnika.

Do efektownych przejazdów po reprezentacyjnych alejach miast najlepiej użyć cruisera lub choppera – motocykle tego typu zazwyczaj znakomicie sprawdzają się również przy podróżach na duże odległości (chociaż w roli motocykla wycieczkowego dobrze czują się również wspomniane wcześniej motocykle turystyczne).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 72
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę