tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 z automatycznym sprzęgłem Rekluse NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 z automatycznym sprzęgłem Rekluse

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.13, 13:19 Drukuj

Husqvarna postanowiła ułatwić życie początkującym użytkownikom modeli z serii 401. Małe Vitpileny i Svartpileny będą mogły być opcjonalnie wyposażone w automatyczne sprzęgła firmy Rekluse.

Rekluse to renomowany amerykański producent sprzęgieł do każdego rodzaju motocykli. Produkty tej firmy są popularne m.in. wśród użytkowników maszyn enduro, a także zawodników flat tracku. Sprzęgła tej marki są również obecne w oficjalnym katalogu akcesoriów KTM Powerparts.

__________________________________________

Rekluse Radius X Centrifugal Force Clutch Kit

W tym sezonie opcja montażu automatycznego sprzęgła Rekluse Radius X pojawi się w małych motocyklach Husqvarny - Svartpilenie 401 i Vitpilenie 401. Jest to ukłon w stronę mniej doświadczonych motocyklistów, którzy są z założenia największą grupą klientów na te modele. Rozwiązanie to zapobiega "zduszeniu" silnika przy przypadkowym odpaleniu na biegu, twardym hamowaniu czy zatrzymaniu, co jest częstym błędem młodych motocyklistów, używających tradycyjnego zestawu skrzynia-sprzęgło.

Husqvarna nie podała jeszcze ceny akceoryjnego sprzęgła, ale podobne produkty Rekluse w katalogu KTM kosztują ok. 3 tysiące zł.

Rekluse Radius X Centrifugal Force Clutch Kit

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę