Nowe modele miejskie Husqvarny wjeżdżają do salonów

Autor: Informacja prasowa 2018.03.13, 12:18 Drukuj

Nadchodzi nowa era dla firmy Husqvarna - po wielu latach sukcesów w segmencie motocykli terenowych, do jej oferty wchodzą doskonale zaprojektowane miejskie nakedy. Kompaktowe modele Vitpilen 401 i Svartpilen 401 są już dostępne u dealerów, a długo wyczekiwany Vitpilen 701 pojawi się w salonach pod koniec marca.

Nowa linia motocykli Husqvarna występuje pod wspólnym szyldem "Real Street". Oznacza to połączenie świetnych właściwości jezdnych z unikalnym, nowoczesnym designem, który pozwoli odróżnić się na tle wielkiego miasta. Pojazdy te przykuły uwagę publiczności oraz mediów z całego świata już jako modele koncepcyjne, kiedy były prezentowane na imprezach targowych. Stanowią zdecydowanie progresywną wizję rozwoju jednośladów, która czerpiąc z doskonałych wzorców, mocno patrzy w przyszłość.

Motocykli z serii "Real Street" nie da się zaszufladkować w prosty sposób. Inspiracją do ich stworzenia były klasyczne modele, które przez lata tworzyły kulturę motocyklową. Postawiono na czystość formy i doskonałość funkcji, czyli to, z czym najczęściej kojarzymy produkty szwedzkich marek. Vitpilen 401 jest motocyklem, w którym odnajdziemy pierwiastek nowoczesnego cafe racera. Z kolei Svartpilen 401, zbudowany na tej samej ramie, posiada ducha miejskiego odkrywcy, który w postaci lekkiego scramblera jest w stanie dostać się nawet w niedostępne rejony.

Flagowym modelem nowej linii Husqvarny jest Vitpilen 701, czyli wyposażony w jednocylindrowy silnik o dużej pojemności rasowy naked, zaprojektowany tak, by dać kierowcy jak największą satysfakcję z jazdy. Czytelnikom Ścigacza możemy zdradzić mały sekret - już w przyszłym tygodniu wyruszamy do Barcelony na jazdy testowe nowym Vitpilenem 701 i obszernie opiszemy nasze wrażenia!

Vitpilena 401 oraz Svartpilena 401 możecie już oglądać i kupić w salonach Husqvarny, Vitpilen 701 trafi do sprzedaży w Europie pod koniec marca, a w reszcie świata do końca kwietnia. Wraz z motocyklami z serii "Real Street" dostępna będzie szeroka gama odzieży i akcesoriów, które pozwolą wam na spersonalizowanie pojazdu pod własne potrzeby i uzyskanie niepowtarzalnego stylu. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie u dealerów firmy Husqvarna.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę