tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gama motocross Husqvarna 2019. Lżej, mocniej i w świetnym stylu

Gama motocross Husqvarna 2019. Lżej, mocniej i w świetnym stylu

Autor: Informacja prasowa 2018.06.19, 13:29 Drukuj

Pięć motocykli motocrossowych na rok 2019 zaprezentowała właśnie Husqvarna. Producent poprawił ergonomię i charakterystykę silników. Udało się także obniżyć masę.

Producent twierdzi, że kluczowe elementy motocykli, jak ramy czy silniki zostały zaprojektowane na nowo. Celem było osiągnięcie jeszcze lepszej niż dotąd ergonomii, wydajności i osiągów. W efekcie powstały motocykle, które reprezentują najwyższy możliwy obecnie w motocrossie poziom technologii.

Oprócz zatem nowej, charakterystycznej niebieskiej ramy, motocykle Husqvarny z roku modelowego 2019 otrzymały istotne modernizacje silnika. Flagowy FC 450 ma przeprojektowaną głowicę cylindrów, która pozwoliła zmniejszyć masę silnika o 500 g. Nowoczesny design, z którego znana jest Husqvarna, idealnie współgra z zasadami ergonomii, dając zarówno profesjonalistom, jak i amatorom znakomite wyczucie maszyny.

Motocykle z roku modelowego 2019 dostępne są od czerwca w w autoryzowanych salonach tej marki. Producent przygotował również ekskluzywną gamę odzieży i dedykowanych akcesoriów technicznych opracowane specjalnie dla nowej generacji modeli Husqvarna.

46273 FC 450 2019

46317 HUSQVARNA TECHNICAL ACCESSORIES 2019

46312 FACTORY TRIPLE CLAMP

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę