tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna FS450 Supermoto - nowy standard

Husqvarna FS450 Supermoto - nowy standard

Autor: Materiał partnera 2018.07.11, 10:41 Drukuj

Firma Husqvarna zaprezentowała przyszłoroczną wersję modelu FS450 Supermoto. Motocykl posiada komplet najnowocześniejszych rozwiązań, służących zarówno profesjonalnym zawodnikom, jak i amatorom w tej widowiskowej dyscyplinie.

Nowa Husqvarna FS450 Supermoto dzieli szereg komponentów z doskonałym modelem motocrossowym FC450, ale każdy jej fragment udoskonalono pod kątem wyścigów supermoto na zamkniętych torach. Nowe nadwozie i jednostka napędowa zostały stworzone dla optymalnego i łatwego w kontroli oddawania mocy, łatwości prowadzenia i jak największej zwinności, wymaganej w ciasnych zakrętach.

Za sztywność całej konstrukcji odpowiada całkowicie nowa, mocniejsza i malowana na niebiesko rama, a tylna rama pomocnicza jest o 250 gramów lżejsza. Silnik otrzymał przekonstruowaną głowicę, dzięki czemu jest lżejszy o pół kilograma. Profesjonalne zawieszenie firmy WP zyskało teraz kilka nowych opcji ustawień. Ulepszono również elektronikę, w tym kontrolę trakcji i asystenta startu.

Codzienną obsługę ułatwią poprowadzone na nowo i łatwo dostępne przewody paliwowe oraz linka gazu. Poprawiono również wydajność systemu chłodzenia. Motocykl jeździ na szprychowych kołach Alpina, wyposażonych w opony Bridgestone typu slick i potężne hamulce Brembo.

Doskonała Husqvarna FS450 Supermoto 2019 wyznacza nowy standard dla motocykli tego bardzo popularnego segmentu. Moc, prowadzenie i czysta radość z jazdy - za to przecież kochamy wyścigi na torach supermoto.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę