tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna FS450 Supermoto - nowy standard NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna FS450 Supermoto - nowy standard

Autor: Materiał partnera 2018.07.11, 10:41 Drukuj

Firma Husqvarna zaprezentowała przyszłoroczną wersję modelu FS450 Supermoto. Motocykl posiada komplet najnowocześniejszych rozwiązań, służących zarówno profesjonalnym zawodnikom, jak i amatorom w tej widowiskowej dyscyplinie.

Nowa Husqvarna FS450 Supermoto dzieli szereg komponentów z doskonałym modelem motocrossowym FC450, ale każdy jej fragment udoskonalono pod kątem wyścigów supermoto na zamkniętych torach. Nowe nadwozie i jednostka napędowa zostały stworzone dla optymalnego i łatwego w kontroli oddawania mocy, łatwości prowadzenia i jak największej zwinności, wymaganej w ciasnych zakrętach.

Za sztywność całej konstrukcji odpowiada całkowicie nowa, mocniejsza i malowana na niebiesko rama, a tylna rama pomocnicza jest o 250 gramów lżejsza. Silnik otrzymał przekonstruowaną głowicę, dzięki czemu jest lżejszy o pół kilograma. Profesjonalne zawieszenie firmy WP zyskało teraz kilka nowych opcji ustawień. Ulepszono również elektronikę, w tym kontrolę trakcji i asystenta startu.

Codzienną obsługę ułatwią poprowadzone na nowo i łatwo dostępne przewody paliwowe oraz linka gazu. Poprawiono również wydajność systemu chłodzenia. Motocykl jeździ na szprychowych kołach Alpina, wyposażonych w opony Bridgestone typu slick i potężne hamulce Brembo.

Doskonała Husqvarna FS450 Supermoto 2019 wyznacza nowy standard dla motocykli tego bardzo popularnego segmentu. Moc, prowadzenie i czysta radość z jazdy - za to przecież kochamy wyścigi na torach supermoto.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę