tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP Lombardii. Cairoli i Prado triumfują na Ottobiano! [FILM]

MXGP Lombardii. Cairoli i Prado triumfują na Ottobiano! [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.06.22, 15:18 Drukuj

MX Grand Prix w Ottobiano w Lombardii było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Największą niespodziankę zrobił Tony Cairoli, który po mistrzowsku pozbierał się po upadku.

Upadek Tony'ego Cairoli na pierwszym okrążeniu przeraził kibiców, którzy byli pewni, że Włoch będzie rządził w tej rywalizacji. Jednak, choć w finałowym starcie Cairoli znalazł się dopiero na 7. pozycji, pokazał prawdziwą klasę wygrywając niedzielne biegi dwukrotnie. Po podliczeniu punktów drugie miejsce zajął Paulin, trzecie Anstie.

W MX2 też było ciekawie. Pierwszy wyścig wygrał Thomas, jednak potem Prado rzucił się do bezpardonowej walki o najwyższy stopień podium i wygrał. Drugie miejsce zajął Covington, trzecie Jonass. Oznacza to, że zespół KTM wygrywa zarówno w MXGP, jak i MX2.

Wśród kobiet także toczyła się zawzięta rywalizacja. Ton próbowała nadawać Larissa Papenmeier, ale w sobotę musiała ulec Kiarze Fontanesi, Kiwi Duncan i Nancy Van de Ven, ostatecznie lądując na czwartej pozycji. Podczas niedzielnej rywalizacji Papenmeier próbowała zdystansować rywalki, jednak nie zdołała przebić się przez Van de Ven i Fontanesi. Finalnie jako pierwsza na metę dotarła Van de Ven, która została zwyciężczynią całych zawodów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę