tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sezon jeszcze się nie zakończył! Husqvarna daje super ceny na modele enduro 2020 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sezon jeszcze się nie zakończył! Husqvarna daje super ceny na modele enduro 2020

Autor: Informacja prasowa 2019.11.04, 15:19 Drukuj

Sezon enduro dla Husqvarna Motorcycles jeszcze się nie zakończył. Odwiedź jednego z autoryzowanych dealerów Husqvarna Motorcycles i ciesz się specjalnymi jesiennymi cenami na modele enduro 2020. 

Kochasz błoto? Nie przeszkadza ci chłodniejsza pogoda i jeździsz aż do pierwszych śniegów? W takim razie sezon enduro jeszcze nie jest zakończony!

NAS Analytics TAG

Odwiedź jednego z autoryzowanych dealerów Husqvarna Motorcycles i sprawdź wyjątkowe jesienne ceny na modele enduro 2020. Specjalne obniżki dotyczą wszystkich wyczynowych modeli enduro Husqvarna Motorcycles i są ważne do wyczerpania zapasów, nie dłużej niż do 31.12.2019:

  • Husqvarna TE 150i
  • Husqvarna TE 250i
  • Husqvarna TE 300i
  • Husqvarna FE 250
  • Husqvarna FE 350
  • Husqvarna FE 450
  • Husqvarna FE 501

Dowiedz się więcej u swojego najbliższego autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę