tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna Vitpilen 701 Aero Concept z nagrod za design
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna Vitpilen 701 Aero Concept z nagrod za design

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.10, 09:50 Drukuj

Koncept na bazie motocykla Husqvarna Vitpilen 701 otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie iF Product Design Awards.

Vitpilen Aero Concept został zbudowany na bazie produkcyjnego motocykla Husqvarna Vitpilen 701. Sercem jest silnik o pojemności 693 cm3, który generuje moc 75 koni mechanicznych. Do tego na pokładzie mamy lekkie nadwozie oraz zawieszenie WP z pełną regulacją.

NAS Analytics TAG

Prezentowany koncept to połączenie nowoczesnych, okrągłych linii z klasycznymi kształtami przywodzącymi na myśl motocykle typu cafe racer. To już druga nagroda dla modelu Vitpilen 701 w niemieckim konkursie iF Product Design Awards. W 2016 roku koncept Vitpilen 701 również zdeklasował konkurencję, a później stał się modelem produkcyjnym. Czy w takim razie zobaczymy kiedyś w salonach wersję Aero?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr