tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 na 2024. Moja opinia po testach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 na 2024. Moja opinia po testach

Autor: owca 2024.03.01, 14:57 Drukuj

Mamy już pierwsze wrażenia jeśli chodzi o jazdy modelami Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 na sezon 2024. Ja można je na szybko podsumować?

Obie maszyny przeszły intensywny proces "racjonalizacji". W praktyce oznacza to, że obie Strzały zostały zaprojektowane właściwie od zera. Motocykle zyskały nowy napęd, ale również nowe podwozie pozwalające na efektywne wykorzystanie tegoż napędu. Zmieniły się hamulce, aktualizacji poddana została elektronika. Zmiany w stylizacji to przede wszystkim powiększenie bryły pojazdów, tak aby wyglądały one na większe. Ekscentrycznie mocowana na wahaczu tablica rejestracyjna teraz mocowania jest klasycznie do ramy pomocniczej. Siodło jest niżej, a pozycja za kierownicą jest bardziej klasyczna, wyprostowana i po prostu wygodniejsza.

NAS Analytics TAG

Jazda nowymi Pilenami to bardzo przyjemne doświadczenie. Moc silnika pozwala na dynamiczne poruszanie się nie tylko po mieście, ale również poza nim. Do dyspozycji kierowcy oddano kontrolę trakcji, ABS umożliwiający hamowanie w zakrętach, świetną robotę robi również zmieniarka biegów standardowo instalowana w obu modelach.


Husqvarna Svartpilen 401 i Husqvarna Vitpilen 401 na rok 2024.
Opinia na gorąco z testu »


Z maszyn, które przykuwały uwagę głównie wyglądem Husqvarna uczyniła spójny pakiet, który stanowi przyjazną propozycję dla tych, którzy szukają porządnego, w pełni wyposażonego motocykla klasy A2. Odnajdą się za jego sterami również ci, którzy chcą mieć w pełni wyposażoną drugą lub trzecią maszynę w garażu przeznaczoną do szybkich wypadów na miasto, czy codziennych dojazdów do pracy. Codzienne współżycie uprzyjemni rozbudowana elektronika, skuteczne systemy wsparcia kierowcy i nowy 5-calowy wyświetlacz.

Jakość wykonania? Bez najmniejszych zastrzeżeń. O ile pierwsze maszyny produkowane dla KTMa przez koncern Bajaj zdradzały swoje azjatyckie pochodzenie, o tyle nowe Husqvarna Vitpilen 401 i Svartpilen 401 2024 wyglądają jakby przed chwilą wyjechały z fabryki w Mattighofen.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr