tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna Svartpilen 801 potwierdzona. Kiedy premiera nowej wersji silnikowej stylowego nakeda?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna Svartpilen 801 potwierdzona. Kiedy premiera nowej wersji silnikowej stylowego nakeda?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.03.06, 06:23 1 Drukuj

W połowie lutego pojawiły się pierwsze doniesienia, że Husqvarna planuje wypuścić model Svartpilen lub Vitpilen w wariancie 901. Teraz wiadomo już, że będzie to Svartpilen 801 i poznamy go jeszcze w tym miesiącu. Oprócz daty premiery podano pierwsze informacje dotyczące danych technicznych.

Husqvarna Svartpilen 801 to potrzebne uzupełnienie oferty tego stylowego nakeda z elementami scramblera i motocykla flat track. Najmocniejsza wersja będzie miała rzędowy, dwucylindrowy silnik o mocy 105 KM i ma ważyć zaledwie 181 kg. W standardzie pojawi się quick shifter.

NAS Analytics TAG

Husqvarna chwali się dobrym zestrojeniem maszyny dzięki testom na torze flat track i na lodzie, gdzie motocykl cały czas jeździł w kontrolowanym uślizgu. To pozwoliło na dobranie odpowiednich parametrów pracy zawieszenia WP, które jest w pełni konfigurowalne. No bo chyba nikogo nie dziwi, że w motocyklu zastosowano komponenty od marki KTM.

Kiedy możemy spodziewać się premiery z prawdziwego zdarzenia? Producent zapowiada, że pełna specyfikacja, zdjęcia oraz dane techniczne zostaną podane już 19 marca. Wtedy też zapewne dowiemy się, kiedy maszyna trafi do sprzedaży. Na razie wygląda na to, że jest na co czekać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr