tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda zamierza postawi na retro. Tak moe wyglda CB900F
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda zamierza postawi na retro. Tak moe wyglda CB900F

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.20, 08:38 Drukuj

Klienci pokochali klasycznie stylizowane motocykle. Wygląda na to, że Honda nie zamierza pozostać bezczynna. Według doniesień producent już szykuje się do pokazania nowych motocykli.

Obecnie Honda oferuje model CB1100, który jest napędzany chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 1140 cm3 i mocy 90 koni mechanicznych. Motocykl nawiązuje do modelu CB750, który był pierwszym motocyklem sportowym japońskiego producenta. Wygląda na to, że wraz z nadejściem nowej normy emisji spalin Honda pokaże nam kolejnego przedstawiciela z gamy retro.

NAS Analytics TAG

Wizualizacja współczesnego podejścia do modelu CB900F pojawiła się w japońskim Young Machine. Dlaczego akurat CB900F? Wieść gminna niesie, że producent chce zmniejszyć silnik z CB1100. Honda już miała w swojej ofercie CB900F. Pierwsza generacja tego modelu była produkowana od 1979 do 1983 roku i została zastąpiona modelem CB1100F. Producent reklamował swój motocykl jako "najlepsze, co Honda stworzyła na ulicę". Model powrócił w 2002 roku jako Hornet 900 i był produkowany przez 5 lat.

Koncept rozpala wyobraźnię. Chromowane elementy ograniczono do niezbędnego minimum. Wydech został zaprojektowany zgodnie ze sztuką z epoki. Do tego mamy felgi z nowoczesnym wzornictwem, widelec upside down i oświetlenie LED. Czy plotki się potwierdzą? O tym przekonamy się jesienią.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr