tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB1100 EX i RS Final Edition - koniec motocykli z silnikami chodzonymi powietrzem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB1100 EX i RS Final Edition - koniec motocykli z silnikami chodzonymi powietrzem

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.14, 09:34 Drukuj

Honda wypuściła enigmatyczną zapowiedź finalnych edycji modelu CB1100 w wersjach EX oraz RS. Wygląda na to, że chłodzony cieczą motocykl nawiązujący do klasyki gatunku wkrótce przejdzie do historii, choć już zniknął z Europy.

Informacje o ewentualnym zakończeniu przygody Hondy z modelem CB1100 pochodzą z Azji i ograniczają się na razie jedynie do zdjęć i widać po nich, że nie należy spodziewać się fajerwerków. Wersja RS pojawi się w srebrnym kolorze, a Final Edition oznacza pojawienie się opcji matowego denimu i klasycznej czerni. Wersja EX dostanie klasyczną czerwień oraz czerń, a także nowe felgi.

NAS Analytics TAG

Honda CB1100 już zniknęła z europejskich stron producenta, ponieważ model ten nie spełnia wymagań normy emisji spalin Euro 5. Ostatni wypust był oferowany z silnikiem o pojemności 1140 cm3 i mocy 90 koni mechanicznych. Maszyna nadal jest sprzedawana w Stanach Zjednoczonych oraz w Azji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr