tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB1100 EX i RS 2017 - jeszcze adniejsze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB1100 EX i RS 2017 - jeszcze adniejsze

Autor: Beavis 2016.10.04, 16:45 Drukuj

Odświeżony neo-klasyk w dwóch wersjach - Honda CB1100 EX i Honda CB1100 RS.

Przed mocno wyczekiwaną prezentacją Hondy CBR1000RR 2017 (o której za sekundę napisze Mariusz Łowicki), Honda zaprezentowała odświeżone modele CB1100. Od przyszłego roku w gamie pojawią się dwie wersje. Najklasyczniejszą z klasycznych będzie CB1100 EX. EX już wizualnie różni się od poprzednika, z lekko spłaszczonym zbiornikiem paliwa, w pełni LED-owym oświetleniem i szprychowymi kołami w standardzie. Z przodu pracuje dedykowane zawieszenie marki Showa, uzupełnione o podwójne amortyzatory tego samego producenta z tyłu. EX otrzymało nowy system wydechowy oraz dolotowy. Zupełną nowością jest także seryjnie montowane sprzęgło antyhoppingowe.

NAS Analytics TAG
 

W nieco nowocześniejszym stylu utrzymany jest model CB1100 RS. RS charakteryzuje się nieco bardziej sportową pozycją za sterami, radialnie mocowanymi zaciskami hamulcowymi z przodu i inną charakterystyką zawieszenia (z tylnymi amortyzatorami wyposażonymi w zbiorniki kompensacyjne). RS także posiada sprzęgło antyhoppingowe.

Więcej o cenach w Polsce i dostępności już niedługo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr