tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017

Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017

Autor: Lovtza 2016.10.05, 10:59 Drukuj

Producent z Noale aktualizuje swoje sportowe modele Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR na rok 2017. Model RF oznacza topową specyfikację i jest de facto gotowy do użytku torowego, model RR oznacza natomiast nieco niższą specyfikację, która adresowana jest do użytkowników drogowych oraz amatorskich wyścigów i track-dayowania.

Oba modele spełniają teraz normę Euro4, co w przypadku wersji RF było trudne. Aby utrzymać moc 201KM Włosi zmuszeni byli podnieść obroty o 300 obr/min. W modelu tym zrezygnowano ze zmiennej długości kanałów dolotowych (oszczędność 500 g), bo nowy pakiet elektroniki APRC jest w stanie poradzić sobie równie dobrze bez tego rozwiązania. Wewnątrz silników znalazły się lżejsze tłoki, ograniczono wewnętrzne tarcie, dodano czujnik do skrzyni biegów pomagający w pracy quick shiftera i downshiftera.

Wersja RF dysponuje topowym zawieszeniem od Ohlinsa. Oba motocykle dysponują ulepszoną elektroniką Boscha, dzięki czemu mogą korzystać z ABSu pozwalającego na hamowanie w zakrętach.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę