tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017

Autor: Lovtza 2016.10.05, 10:59 Drukuj

Producent z Noale aktualizuje swoje sportowe modele Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR na rok 2017. Model RF oznacza topową specyfikację i jest de facto gotowy do użytku torowego, model RR oznacza natomiast nieco niższą specyfikację, która adresowana jest do użytkowników drogowych oraz amatorskich wyścigów i track-dayowania.

Oba modele spełniają teraz normę Euro4, co w przypadku wersji RF było trudne. Aby utrzymać moc 201KM Włosi zmuszeni byli podnieść obroty o 300 obr/min. W modelu tym zrezygnowano ze zmiennej długości kanałów dolotowych (oszczędność 500 g), bo nowy pakiet elektroniki APRC jest w stanie poradzić sobie równie dobrze bez tego rozwiązania. Wewnątrz silników znalazły się lżejsze tłoki, ograniczono wewnętrzne tarcie, dodano czujnik do skrzyni biegów pomagający w pracy quick shiftera i downshiftera.

__________________________________________

Wersja RF dysponuje topowym zawieszeniem od Ohlinsa. Oba motocykle dysponują ulepszoną elektroniką Boscha, dzięki czemu mogą korzystać z ABSu pozwalającego na hamowanie w zakrętach.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę