tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR - aktualizacja na 2017

Autor: Lovtza 2016.10.05, 10:59 Drukuj

Producent z Noale aktualizuje swoje sportowe modele Aprilia RSV4 RF i RSV4 RR na rok 2017. Model RF oznacza topową specyfikację i jest de facto gotowy do użytku torowego, model RR oznacza natomiast nieco niższą specyfikację, która adresowana jest do użytkowników drogowych oraz amatorskich wyścigów i track-dayowania.

NAS Analytics TAG

Oba modele spełniają teraz normę Euro4, co w przypadku wersji RF było trudne. Aby utrzymać moc 201KM Włosi zmuszeni byli podnieść obroty o 300 obr/min. W modelu tym zrezygnowano ze zmiennej długości kanałów dolotowych (oszczędność 500 g), bo nowy pakiet elektroniki APRC jest w stanie poradzić sobie równie dobrze bez tego rozwiązania. Wewnątrz silników znalazły się lżejsze tłoki, ograniczono wewnętrzne tarcie, dodano czujnik do skrzyni biegów pomagający w pracy quick shiftera i downshiftera.

Wersja RF dysponuje topowym zawieszeniem od Ohlinsa. Oba motocykle dysponują ulepszoną elektroniką Boscha, dzięki czemu mogą korzystać z ABSu pozwalającego na hamowanie w zakrętach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr