tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia Tuono V4 1100 Factory 2017 - z Ohlinsem i nową elektroniką
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aprilia Tuono V4 1100 Factory 2017 - z Ohlinsem i nową elektroniką

Autor: Beavis 2016.10.05, 11:21 2 Drukuj

Aprilia Tuono V4 1100 Factory na 2017 rok otrzymała nowe zawieszenie marki Ohlins i pakiet elektroniczny APRC czwartej generacji.

Ręka do góry, komu nie podoba się Tuono? Co by nie mówić, Włosi wiedzą jak budować piękne motocykle, a Aprilia RSV4 i jej "streetfighterowe" rodzeństwo są tego idealnym przykładem. Aprilia na targach INTERMOT w Kolonii przedstawiła szereg zmian do najbogatszej z wersji Tuono V4 1100. Model Factory 2017 został wyposażony w pełen pakiet elektronicznych wspomagaczy APRC czwartej generacji. Oznacza to także pojawienie się ABS-u z możliwością hamowania w zakrętach (MSC Boscha).

~~~~~------~~~~~

Dodatkowo V4 1100 Factory dostało nowe zawieszenie Ohlinsa, w bonusie z amortyzatorem skrętu tej samej marki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę