tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paktywne zawieszenie w nowej Aprilii Tuono V4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paktywne zawieszenie w nowej Aprilii Tuono V4

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.29, 12:49 Drukuj

W przyszłym roku flagowy streetfighter Aprilii w wersji Factory otrzyma półaktywne zawieszenie Öhlinsa. Pierwszą maszynę w nowej wersji zobaczymy na targach Intermot.

Aprilia Tuono V4 to jeden z najbardziej lubianych motocykli włoskiego producenta. Obecna jest na rynku już osiem lat, w czasie których przeszła kilka modyfikacji, ale trzon i główne źródło sukcesu pozostaje niezmienne - doskonały piec V4 o mocy 175 KM, pochodzący z superbike’a RSV4. Bestia bez owiewek.

NAS Analytics TAG

Motocykl dostępny jest w dwóch wersjach - standardowej RR oraz Factory, wyposażonej w lepsze komponenty. Właśnie wersja Factory ma być w przyszłym roku wzbogacona o półaktywne zawieszenie Öhlins, podczas gdy w RR pozostanie dotychczasowy zawias firmy Sachs.

Zmiany mają na celu dotrzymanie kroku głównemu konkurentowi - KTM 1290 Super Duke R. Nie będzie to łatwe, ponieważ austriacki dominator również będzie w przyszłym sezonie porządnie zmodernizowany. Przed doskonałą Włoszką niestety ostatnie lata kariery - w 2021 roku wchodzi norma Euro 5, której Tuono V4 niestety nie ma szans spełnić. Czekamy więc na następcę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr