tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Aprilia Tuono V4 i Tuono V4 Factory. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Aprilia Tuono V4 i Tuono V4 Factory. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.15, 20:20 Drukuj

Mocniejsza i odmieniona stylistycznie - taka jest nowa Aprilia Tuono V4.

Nowa Aprilia Tuono V4 nawiązuje stylistyką do RS660, a więc od tej strony mamy na pokładzie aerodynamiczne skrzydła i reflektor LED ze światłami do jazdy dziennej oraz doświetlaniem zakrętów. Zmieni się również pozycja, ponieważ producent zdecydował się na obniżenie podnóżków.

NAS Analytics TAG

Silnik pozostał ten sam, co w poprzedniej wersji, ale jest mocniejszy. Mamy więc serce o pojemności 1077 cm3, które generuje maksymalną moc 175 koni mechanicznych i dysponuje maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 121 Nm. Do tego pojawił się nowy komputer sterujący - Marelli 11MP oraz nowy sześcioosiowy moduł IMU. Podobnie jak w RSV4 do dyspozycji będziemy mieli sześć trybów jazdy - trzy przeznaczone na tor, w tym dwa w pełni konfigurowalne oraz trzy przeznaczone na ulicę i tutaj tylko jeden będzie można dowolnie konfigurować.

Wersja Factory, podobnie jak poprzedniczka, będzie wyposażona w półaktywne zawieszenie Öhlins Smart EC 2.0. Aprilia Tuono V4 pojawi się w kolorach Tarmac Grey i Glacier White, a Tuono V4 Factory będzie dostępna w malowaniu Aprilia Black.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr