tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB 900F. Retro cebula prezentem z okazji potrójnej rocznicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB 900F. Retro cebula prezentem z okazji potrójnej rocznicy

Autor: Raff 2019.01.08, 15:26 1 Drukuj

Czy Honda CB 900F ma szansę pojawić się jako prezent z okazji trzech ważnych dla producenta rocznic? O tym, że to możliwe, przekonani są japońscy dziennikarze.

Rok 2019 będzie dla Hondy szczególny. Przypadają w nim aż trzy ważne rocznice - 60. rocznica powstania linii CB, 50. rocznica powstania CB 750 i 40. rocznica stworzenia CB 750F. Jest bardzo prawdopodobne, że producent będzie chciał wykorzystać tę okazję do wprowadzenia na rynek czegoś specjalnego, rocznicowego modelu, który godnie uczci kawał pięknej historii.

~~~~~------~~~~~

Bezkonkurencyjny w rozsiewaniu plotek graniczących z prawdą magazyn Young Machine twierdzi, że producent rozważa specjalny model CB 900F, który nawiązywałby do historycznego modelu. Patrząc na działania konkurencji - Kawasaki z Z900 RS czy Suzuki z Kataną, możemy być pewni, że taki motocykl miałby wszelkie szanse powodzenia.

Dlaczego akurat CB 900F? Po pierwsze ze względu na niezwykły sentyment nabywców do lat 80., które reprezentuje właśnie model CB 900F. Po drugie - w ubiegłym roku Honda zmodernizowała w Japonii modele CB 1300 i CB 400, co poskutkowało zwiększeniem mocy, lepszymi zawieszeniami i parametrami emisji spalin. Nowa CB 900F byłaby idealnym modelem pośrednim między tymi dwoma motocyklami, które, bądź co bądź są z dwóch różnych bajek.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę