tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GB 1000TT i Rebel 1000. Czyżby Honda szykowała dwa nowe modele? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GB 1000TT i Rebel 1000. Czyżby Honda szykowała dwa nowe modele?

Autor: Raff 2019.02.12, 18:22 Drukuj

Model retro napędzany silnikiem Afryki Twin? Choć to, co pokazał znany japoński magazyn, to tylko wizualizacja, wygląda tak przekonująco, że natychmiast chcielibyśmy tym motocyklem jeździć!

Nadchodząca niczym widmo zagłady norma Euro5 zmusza producentów do kombinowania z pojemnościami i parametrami silników. Kreatywność inżynierów wydaje się nie mieć granic, więc przy okazji poprawienia wyników emisji spalin otrzymujemy coś nowego i świeżego.

O nowej nieco większej Hondzie Africa Twin już wspominaliśmy, ale okazuje się, że to nie koniec. Znany japoński magazyn Young Machine przygotował bardzo przekonujące wizualizacje dwóch motocykli, które mogłyby być napędzane zmodyfikowaną jednostką nowej Afryki o pojemności 1080 cm3.

Pierwszy z nich to retro wyścigówka GB 1000 TT, z charakterystyczną przednią owiewką, cliponami, szprychowymi kołami i fajnym wydechem. Stylistyka nawiązuje do modelu GB 400TT MK II z 1985 roku. Drugi to zmodernizowana Honda Rebel z tym samym silnikiem. To na razie tylko wyobraźnia twórców, ale takie sprzęty przywitalibyśmy z radością.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę