tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GB 1000TT i Rebel 1000. Czyby Honda szykowaa dwa nowe modele?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GB 1000TT i Rebel 1000. Czyby Honda szykowaa dwa nowe modele?

Autor: Raff 2019.02.12, 18:22 Drukuj

Model retro napędzany silnikiem Afryki Twin? Choć to, co pokazał znany japoński magazyn, to tylko wizualizacja, wygląda tak przekonująco, że natychmiast chcielibyśmy tym motocyklem jeździć!

Nadchodząca niczym widmo zagłady norma Euro5 zmusza producentów do kombinowania z pojemnościami i parametrami silników. Kreatywność inżynierów wydaje się nie mieć granic, więc przy okazji poprawienia wyników emisji spalin otrzymujemy coś nowego i świeżego.

NAS Analytics TAG

O nowej nieco większej Hondzie Africa Twin już wspominaliśmy, ale okazuje się, że to nie koniec. Znany japoński magazyn Young Machine przygotował bardzo przekonujące wizualizacje dwóch motocykli, które mogłyby być napędzane zmodyfikowaną jednostką nowej Afryki o pojemności 1080 cm3.

Pierwszy z nich to retro wyścigówka GB 1000 TT, z charakterystyczną przednią owiewką, cliponami, szprychowymi kołami i fajnym wydechem. Stylistyka nawiązuje do modelu GB 400TT MK II z 1985 roku. Drugi to zmodernizowana Honda Rebel z tym samym silnikiem. To na razie tylko wyobraźnia twórców, ale takie sprzęty przywitalibyśmy z radością.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr