tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eric Buell powraca z nowym projektem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eric Buell powraca z nowym projektem!

Autor: Janusz Bbenek 2019.04.01, 14:04 Drukuj

Każdy, kto choć trochę interesuje się historią motocykli, na pewno kojarzy postać Erica Buella i jego motocykle ze sportowym pazurem, napędzane silnikami Harleya. Po latach biznesowych niepowodzeń Eric wraca do świata dwóch kółek, tym razem z pojazdami na miarę naszych czasów.

Nowa marka, stworzona przez Buella, we współpracy z Frederikiem Vasseurem, szefem zespołu Alfa Romeo w Formule 1 oraz inwestorem Francois-Xavierem Terny, nosi nazwę FUELL. Jak nietrudno się domyśleć, osią jej zainteresowania nie są już motocykle z napędem spalinowym. W opublikowanej niedawno informacji prasowej FUELL przedstawił dwa pierwsze modele - Fluid i Flow.

NAS Analytics TAG

Fluid to zaprojektowany z dużym smakiem, elegancki rower ze wspomaganiem elektrycznym. Charakteryzuje się dużym zasięgiem 200 km, dzięki dwóm wyjmowanym bateriom o łącznej pojemności 1000 Wh, a także ogromnym momentem obrotowym, wynoszącym aż 100 Nm. Rower jest niemal bezobsługowy - posiada karbonowy pasek zamiast łańcucha i system przerzutek ukryty w mechanizmie korbowym.

Flow jest miejskim motocyklem, łączącym aspekty praktyczne, m.in. 50-litrowy bagażnik wewnętrzny, ze świetnym designem i technologicznymi innowacjami (silnik w tylnym kole, interaktywny wyświetlacz). Pojazd ma zapewniać znakomite przyspieszenia i łatwość prowadzenia, dzięki bardzo nisko położonemu środkowi ciężkości.

Oba pojazdy mają oficjalnie wejść na amerykański rynek 23 kwietnia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr