tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczne BMW R1200 GS. Na razie tylko dla niektórych klientów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczne BMW R1200 GS. Na razie tylko dla niektórych klientów

Autor: Raff 2018.08.18, 11:29 Drukuj

BMW R1200 GS w wersji na prąd dostępne jest w Stanach Zjednoczonych. Niestety, motocykl może być użytkowany tylko przez wąską grupę klientów - dzieci.

Chodzi oczywiście o zabawkę, wykonaną w skali, na wzór oryginalnego podróżnego enduro z Bawarii. Motocykl zasilany jest dwoma 6-woltowymi akumulatorami, co pozwala na około 2 godziny zabawy. Prędkość maksymalna to zawrotne (jak na dziecko) 7 km/h, a o stabilność podczas jazdy dbają boczne kółka.

__________________________________________

Sterowanie motocykle odbywa się zupełnie jak w prawdziwym motocyklu - prawą manetką. Elektryczny GS waży 11 kg, a jego całkowita długość to 104 cm. Producentem jest amerykańska firma Rollplay, która oferuje ten model na Amazonie za 433 euro (1900 zł).

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę