tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna Vespa już jest! Można zamawiać ją na specjalnej stronie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczna Vespa już jest! Można zamawiać ją na specjalnej stronie

Autor: Raff 2018.10.02, 15:03 3 Drukuj

Ruszyły zamówienia na Vespę Elettrica - elektryczną wersję jednego z najpopularniejszych skuterów na świecie. Składać je można na specjalnej stronie internetowej.

Elektryczna wersja Vespy została zaprezentowana podczas ubiegłorocznych targów EICMA. Motocykl ma być produkowany w historycznym miejscu - w fabryce w Pontederze, gdzie w 1946 roku została wyprodukowana pierwsza Vespa w historii.

__________________________________________

Elektryczną Vespę od 8 października można będzie zamawiać za pośrednictwem specjalnie do tego celu stworzonej strony internetowej. Produkcja ruszy w listopadzie, a dla polskich klientów dostępna będzie od stycznia lub lutego 2019 r.

Dostępne w naszym kraju będą dwie wersje Vespy Elettrica. Pierwsza - spełniająca kryteria skutera, czyli z prędkością ograniczoną do 45 km/h, z zasięgiem na poziomie 100 km. Druga, z prędkością maksymalną 55 km/h, przy identycznym zasięgu - 100 km. Będzie także możliwość przedłużenia zasięgu optymalnego do 200 km. Zasięg z baterii wyniesie 50 km, dodatkowy 150 km będzie możliwy dzięki generatorowi prądu. 

 Jak przystało na skuter, pod kanapą wygospodarowano miejsce na kask, skutery dostępne będą w kilku opcjach wykończenia kolorystycznego. Przybliżona cena Vespy Elettrica wyniesie minimum 26 000 zł brutto dla najtańszej wersji. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę