tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna Vespa Elettrica gotowa. Producent rusza z produkcją we Włoszech
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczna Vespa Elettrica gotowa. Producent rusza z produkcją we Włoszech

Autor: Raff 2018.08.27, 13:16 3 Drukuj

Elektryczny skuter Vespa Elettrica trafi do produkcji w zakładach grupy Piaggio w miejscowości Pontedera. Pierwsze egzemplarze będzie można zamawiać na początku października.

Podczas ostatnich targów EICMA grupa Piaggio zaprezentowała ostateczną wersję Vespy Elettrica. Dziś wiadomo, że elektryczna wersja kultowego skutera rozpocznie się we wrześniu w zakładach Piaggio w miejscowości Pontedera we Włoszech. To ta sama fabryka, z której wyjechała w 1946 roku pierwsza Vespa w historii.

__________________________________________

Pierwych rezerwacji online będzie można dokonywać na początku października tylko na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Dokładna cena modelu Elettrica nie jest znana, jednak Piaggio nie pozostawia wątpliwości, że nowy model będzie wyceniony tak, jak jednoślady segmentu premium. Najdroższym obecnie standardowym modelem Vespy (nie licząc wersji 946) jest GTV Sei Giorni, za który trzeba zapłacić prawie 27 000 zł. Spodziewamy się, że Elettrica będzie kosztować podobnie.

Vespa Elettrica będzie stopniowo wprowadzana na rynek od końca października. Pierwsze modele dostępne będą wyłącznie w Europie, ale w 2019 roku producent planuje także wprowadzenie modelu na rynki amerykański i azjatycki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę