tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak spaść ze skutera na pełnej bombie, czyli Vespa buja w obłokach NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak spaść ze skutera na pełnej bombie, czyli Vespa buja w obłokach

Autor: Raff 2019.01.31, 12:37 Drukuj

Rozwój psychologii poznawczej w zakresie akceptacji samego siebie chadza bardzo dziwnymi ścieżkami. Dotychczas fakt, że ktoś spadł ze skutera był zarezerwowany tylko dla grona najbliższych kumpli, a i tak ujawniono go wyłącznie po kilku piwach.

Pewien sympatyczny dżentelmen z irokezem postanowił jednak ze wstydliwej, bądź co bądź, czynności spadnięcia ze skutera uczynić prawdziwe widowisko. Niewątpliwie pomógł mu w tym fakt, że skuter podwieszony był pod unoszącym się w stratosferze balonem.

NAS Analytics TAG

Sami nie wiemy czy gratulować, czy udawać, że nie widzimy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę