tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Lambretta. Kultowy woski skuter wraca na drogi w nowej wersji!
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Lambretta. Kultowy woski skuter wraca na drogi w nowej wersji!

Autor: Raff 2018.12.17, 15:08 Drukuj

Pierwsza w historii elektryczna Lambretta pojawi się już w roku 2020. Jednoślad będzie bezpośrednim konkurentem skutera Vespa Elettrica. Nabywców przekonać ma zasięgiem, niepowtarzalną stylistyką i dobrą ceną.

Lambretta to jedna z największych ikon włoskiego rynku skuterów. Matka stworzona przez firmę Innocenti w Mediolanie w roku 1947 dała się poznać jako producent znakomitych, pełnych stylu skuterów, które Włosi pokochali nie mniej niż Vespy. Niestety, szereg problemów finansowych spowodował, że w latach 60. marka została sprzedana brytyjskiej korporacji British Leyland Motorcycle Company.

NAS Analytics TAG

Super Lambretta 5

Na nieszczęście BLMC także w owym czasie borykała się z trudnościami finansowymi, co poskutkowało ostateczną likwidacją produkcji skuterów Lambretta w 1972 roku. Przed całkowitą zagładą historyczną włoską markę uratowali Hindusi, którzy w 2017 roku również zaniechali produkcji.

Podczas niedawnych targów motoryzacyjnych w Tajlandii pojawiła się nowa szansa dla kultowej marki. Scooter India Limited, firma, która posiada prawa do marki Lambretta, przedstawiła serię nowych skuterów i poinformowała o planach stworzenia Super Lambretty - elektrycznego jednośladu większa i bardziej luksusowa od innych skuterów tej marki, zachowa jednak klasyczny styl i wygląd, z którego słynie Lambretta.

Model ten ma mieć duży zasięg i cechować się piękną, włoską stylistyką. Premierę elektrycznej Super Lambretty zapowiedziano na rok 2020. Ma ona konkurować z Vespą Elettricą. Cena na razie nie jest znana, ale SIL zapowiada, że Super Lambretta będzie skalkulowana bardzo korzystnie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr