tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekolodzy żądają wyższych kar dla motocyklistów NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Ekolodzy żądają wyższych kar dla motocyklistów

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.18, 12:12 20 Drukuj

Polscy ekolodzy żądają zaostrzenia kar za wjeżdżanie quadami i motocyklami do lasów i rezerwatów przyrody. Ekolodzy proponują, aby wartość najniższego mandatu wynosiła 1000 zł, a w przypadku wjazdu na teren rezerwatu przyrody lub parku narodowego, sąd mógł orzekać zakaz prowadzenia danego pojazdu na okres od 6 do 36 miesięcy. Według ekologów łamiący prawo kierowcy mogliby być również skazywani na prace społeczne.

NAS Analytics TAG

- Zaostrzenie kar jest niezbędne, bo proceder rozjeżdżania przyrody przez quady czy pojazdy terenowe to prawdziwa plaga. Nie dawno został zniszczony rezerwat "Lipowska" w Beskidzie Żywieckim - mówi Dorota Zawadzka-Stępniak z WWF Polska.

Obecnie najwyższy wymiar kary za wjazd pojazdem do lasu wynosi 500zł. Co sądzicie o pomyśle ekologów?  Czekamy na Wasze opinie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 14
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:nieznany 18/08/2014 19:06

Sranie w banie !

Odpowiedz
Autor: Valhalla 19/08/2014 08:55

Popieram !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę