tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyjeżdżamy z lasu. Policja i leśnicy zachęcają motocyklistów do szanowania przyrody Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyjeżdżamy z lasu. Policja i leśnicy zachęcają motocyklistów do szanowania przyrody

Autor: Raff 2018.07.29, 13:13 2 Drukuj

Wyjeżdżamy z lasu - pod takim hasłem przeprowadzona będzie kampania przygotowana przez świętokrzyską policję i tamtejsze nadleśnictwo. Celem jest zachęcenie motocyklistów i quadowców do korzystania z torów motocrossowych.

W ostatnich latach zainteresowanie motocyklami crossowymi i quadami wzrosło bardzo gwałtownie. Miłośnicy off-roadu coraz częściej przemierzają leśne drogi, pola i opuszczone poligony. Jazda po lesie nie podoba się jednak leśnikom, którzy coraz surowiej karają wszelkie próby łamania zakazów wjazdu do lasu.

__________________________________________

Policjanci z województwa świętokrzyskiego, wspólnie z nadleśnictwami z Kielc, Zagnańska, Suchedniowa, Łagowa, Daleszyc i Chmielnika przygotowali kampanię pod hasłem "Wyjeżdżamy z lasu", której celem jest nie tylko zachęcenie motocyklistów i quadowców do korzystania z torów motocrossowych, ale także uświadomienie im jak wielkie szkody wyrządzają ekosystemowi leśnemu swoją jazdą.

Akcję zainaugurowała impreza zorganizowana na torze motocrossowym w podkieleckiej Kowali. Motocykliści i quadowcy biorący udział w wydarzeniu mogli korzystać z toru bezpłatnie.

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę