tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja z Dąbrowy Górniczej zbroi się na motocyklistów Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
2019 05 Motul Afryka Tlo Premium
NAS Analytics TAG

Policja z Dąbrowy Górniczej zbroi się na motocyklistów

Autor: Beavis 2015.03.31, 13:47 30 Drukuj

Policja wraz z lokalnymi leśnikami chce walczyć z motocyklistami i posiadaczami quadów. Mandaty zaczynają się od 500 zł.

Jak podaje portal Nasze Miasto, policjanci z Dąbrowy Górniczej współpracują z leśnikami z Nadleśnictwa Sierwierz przy łapaniu motocyklistów i posiadaczy quadów poruszających się po lokalnych leśnych drogach. Policjanci będą patrolować leśne drogi i popularne wśród offrodowców rejony w weekendy, dnie wolne i o niestandardowych godzinach. W Polsce istnieje całkowity zakaz wjazdu do lasu pojazdami motorowymi, kara za złamanie tego przepisu waha się od 500 do 5000 zł.

Podobne, zorganizowane akcje były przeprowadzane w ostatnim czasie także w województwie dolnośląskim w okolicach Jeleniej Góry.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę