tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati oficjalnie: Multistrada V4 doczy do oferty w 2021 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati oficjalnie: Multistrada V4 doczy do oferty w 2021 roku

Autor: Raff 2019.09.17, 19:39 Drukuj

Ducati Multistrada V4 zostanie zaprezentowana w 2021 roku - mówi oficjalne oświadczenie Borgo Panigale. Co to oznacza? 1103 cm3, 190 KM i cena ponad 100 tys. zł...

Nerwy, sprostowania, dementi, a wszystko po to, by wreszcie móc powiedzieć oficjalnie: tak, Ducati Multistrada V4 to nie plotka, motocykl pojawi się w sprzedaży w roku 2021. Jak to zwykle bywa, producent najpierw kusi i prowokuje nas różnymi ustawianymi "szpiegowskimi" zdjęciami, abyśmy nabrali apetytu na nowość, by potem trochę pozaprzeczać, a na koniec oficjalnie potwierdzić medialną informację.

NAS Analytics TAG

Tak właśnie stało się z Ducati Multistradą V4. Po pierwszych publikacjach na temat tego motocykla zwrócono nam uwagę, że Ducati nie planuje takiego modelu, ponieważ w ofercie jest bardzo nowoczesny 1260 ze zmiennymi fazami rozrządu.

Tymczasem pierwsze informacje o Multistradzie V4 pochodziły od dziennikarzy niemieckiego magazynu Motorrad. Wprawdzie nie sfotografowali oni wówczas prototypu, ale zarzekali się, że widzieli go na własne oczy. Kolejna informacja przyszła już wkrótce z Włoch - jeden z internautów nagrał niby zwykłą Multistradę, ale z dziwnie sportowo brzmiącym silnikiem…

Moc jednostki napędowej Ducati Multistrady V4 o pojemności 1103 cm3 będzie obniżona w stosunku do silnika Panigale V4, za to będzie ona łatwiej dostępna dzięki korzystniejszemu przebiegowi momentu obrotowego. Szacujemy, że wyniesie około 190 KM, co skutecznie pozwoli utrzeć nosa KTM-owi Super Adventure 1290.

Jest niemal pewne, że Multistrada V4 dostanie długo zapowiadany Advanced Rider Assistance System (ARAS), wykorzystujący umieszczone z przodu i z tyłu pojazdu radary i czujniki, współpracujące z aktywnym tempomatem i układem ostrzegania o pojazdach szybko nadjeżdżających z tyłu.

Cena? Tutaj na razie pozostają tylko domysły, ale z pewnością przekroczy ona 100 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr